Jaka kurtka/bluza na rolki teraz?
Weekend zapowiada się ciepło i słonecznie, myślę, że nie przepuszczę okazji i wypróbuję Igniterki, tylko co ja mam na siebie włożyć?
Myślałam o softshellu, ale nie znam się na nich zupełnie, może polecicie coś sprawdzonego? Nie musi być zaawansowany technicznie (mówiąc wprost niezbyt drogi), taki tylko, żeby się nie zapocić, w deszczu jeździć nie będę.
Z góry dziękuję za polecenie konkretnych firm lub modeli 😉
Myślę że nie ma sensu polecać konkretnych marek modeli. Niemal każdy softshell będzie ok. Realnie wystarczy cienki polar i jakaś cieniutka bluza / kurtka chroniąca odwiatru. Polecam po prostu coś wygodnego i wedle gustu 🙂
Softshell to dobre rozwiązanie. Nie będziesz czuł zimna podczas jazdy, a dodatkowo takie ciuchy zazwyczaj mają tez dobrą wentylację, więc jak sobie pootwierasz te wszystkie zamki, to przynajmniej nie będziesz mocno przepocony.
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: woodrowlieb075 Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte