Jakie rolki wybrać?
Cześć wszystkim 🙂
Nie mam pojęcia jakie rolki wybrać, nie chciałabym kupować czegoś na "chwilę", szukam, czytam od kilkunastu dni, ale sama nie dojdę do tego, stąd ten post 🙂
Czy polecilibyście jakąś firmę? Z różnych źródeł wywnioskowałam, że K2, Filla, Rollerblade będą całkiem ok, a co Wy o tym sądzicie?
Mam kilka modeli, które wpadły mi w oko :
- K2 Athena 80 W
- Filla Master
- Rollerblade Run
- K2 Kinetic Speed W
- K2 Freedom
- Rollerblade Macroblade
- Rollerblade Zetrablade W
Czy coś z tego się nadaje? Jest godne polecenia?
Z góry dziękuję 🙂
A jakie są Twoje umiejętności w jeździe? No i przede wszystkim ile jesteś w stanie wydać na takie rolki?
Kiedyś jeździłam bardzo dużo, rekreacyjnie. Niestety od 2 lat przestałam bo nie mogłam zebrać się do kupienia nowej pary, w tym momencie chciałabym powrócić. Myślę, że max 400 zł.
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: woodrowlieb075 Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte