k2 czy rossignol?
Witam wszystkich 😉 to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość i nie linczowanie mnie na wstępie.
Żeby nie było odpowiedzi w stylu "tego tyle na forum już było, poszukaj sobie" bo szukałam na prawdę i nie znalazłam dokładnie tego co chciałam więc wolę po prostu zapytać ludzi którzy się znają..
Więc jak można się domyślić chcę kupić jakieś fajne rolki, nie jestem wybredna (prawie) ale wolałabym kupić rolki jakiejś sprawdzonej porządnej firmy.
Na rolkach śmigałam parę lat temu, nie jakieś wyczyny ale podstawy umiem. Chciałabym wznowić naukę, w sumie nie wiem dokładnie jaki styl wybiorę dlatego najpierw chcę kupić jakieś rolki "orientacyjne" żeby się poduczyć i znaleźć styl dla siebie. Od razu powiem że nie chcę się wbijać na skatepark i połamać się na rampie więc na początek agresywną jazdę sobie daruję.
Przejdę do sedna :p na początek chce jakieś niedrogie używki (żeby nie było żal jak rozwalę przy nauce) ale dobrej firmy, potem zainwestuję w jakiś porządniejszy sprzęt.
Zatem znalazłam kilka pozycji z k2 ale te mi się najbardziej podobają
(pełna nazwa: K 2 VELOCITY)
mam rozmiar tak 35/36 (niecałe 22,5cm)
![]()
i Rossignol (pełna nazwa:ROSSIGNOL Cruiser G Effect)
[url= http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-04/5a85d06b/rossignol cruiser.jpg.html]
[/url]
proszę o pomoc w wyborze lub jakąś inną rozsądną propozycję 😉 bo ja już mam taki mętlik w głowie od czytania wszystkich forów o rolkach, wszędzie co innego piszą...
Z góry dzięki za odpowiedź.
Te ROSSIGNOL nie mają żadnej stabilizacji kostki. Sznurowadła to odrobinę za mało. Sama konstrukcja tej rolki jest jakaś taka z NASA. Gdyby stały obok siebie w sklepie nie wahałbym się i od razu wybrał K2.
no nie znam się dokładnie dlatego pytam... a też mi się wydawało że w tych rossignolach coś nie tak z tą płozą, że jakaś dziwaczna jest... zastanawiałam się czy w tym się będzie dało jeździć w ogóle...
no więc pozostaje tamto k2 i jeszcze jeden model nawet fajny znalazłam tylko nie wiem czy dobry.
K2 Plasma SP-W
![]()
i jeszcze znalazłam model k2 flight-w bodajże ale mniej mi się podoba od tamtych dwóch...
Powiedzcie co myślicie?
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: ezekielgranata Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte