Ktore wybrac Fila Bond XT czy NILS 7530
WITAM
Jestem poczatkujący, te nilsy niby fajne ale nic o nich nikt nie wie, fila to chyba sprawdzona marka prosze o pomoc dzieki
http://allegro.pl/rolki-slalomowe-nils-7530-roz-42-wyczynowe-i4089033428.html
http://archiwumallegro.pl/fila_bond_xt_comp_rozm_45-1060229188.html
No nie do konca nikt:) ja tam od kilku osób słyszałem dobre opinie o Nilsach:) Wiadomo, nie sa to raczej rolki z górnej półki, ale może gdzieś ze środkowej. Na początek myślę, że spokojnie wystarczą. Z tego co się orientuje, nie są też jakoś drogie, więc mysle, że możesz śmiało w nie zainwestować:)
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: woodrowlieb075 Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte