Który model do jazdy uniwersalnej? Proszę o pomoc
Przepatrz tą okolicę tematu Andree https://www.narolkach.pl/forum/10-sprzt/35000-rollerblade-twister-pro-2015-opinie-itp-itd?start=490 trochę piszą o Maxxumach w kontekście do Twisterów 🙂
Ja bym brał twistery, bardziej uniwersalne. Patrząc jednak na to że masz jeździć po nierównych chodnikach to bardziej stabilne będą maxumy:)
Będziesz chciała skakać? Może jakiś slalom?
Ja bym brał twistery, bardziej uniwersalne. Patrząc jednak na to że masz jeździć po nierównych chodnikach to bardziej stabilne będą maxumy:)
Będziesz chciała skakać? Może jakiś slalom?
Z chodników to na pewno będę zeskakiwać 😉 A slalomik jak najbardziej, gdy tylko opanuję jazdę 😛
Przepatrz tą okolicę tematu Andree https://www.narolkach.pl/forum/10-sprzt/35000-rollerblade-twister-pro-2015-opinie-itp-itd?start=490 trochę piszą o Maxxumach w kontekście do Twisterów 🙂
Przaptzryłam, przepatrzyłam 😉 Wychodzi na to, że niezależnie , które wybiorę i tak będę zadowolona :laugh:
Zapraszam na www.yourboard.pl <- Strefa rolek, rewelacyjne ceny
Pozdrawiam forumowiczów ! : )
Zapraszam na www.yourboard.pl <- Strefa rolek, rewelacyjne ceny
Pozdrawiam forumowiczów ! : )
Dlaczego na stronie nie ma informacji na temat kosztów przesyłki? Wybór rolek słabiutki a ceny porównywalne.
Postawiłam na Maxxum 84 🙂
https://www.skatehut.co.uk/brands/rollerblade/rollerblade_womens_maxxum_84_inline_skates_silver_anthracite.htm
A takiej jazdy na rolkach to ja jeszcze nie widziałam :woohoo:
https://www.youtube.com/watch?v=pD1CCRVVL9Q
Potrenujesz na Maxxumach i sama wystąpisz w jeździe figurowej na rolkach 🙂
:laugh: Tak, rękoma na pewno :laugh:
Mam i JA :laugh:
Dziękuję wszystkim, którzy udzielili mi rad 🙂 Poczytałam, naczytałam i wybrałam idealne rolki dla siebie 🙂 Pięknie usztywniona kostka, stopa idelanie wpasowuje się w liner. Na razie jeżdżę po domu, nic nie gniecie nie obciera. No, ale dokładną ocenę to wystawię po kilkunastu godzinach jazdy 😉
Dodam jeszcze, że nie warto spieszyć się z wyborem rolek 😉
ha! Mam te same 🙂 Miłego użytkovania życzę i mam nadzueję, że nie będą Cię obcierać tak jak mnie :< (po godzinnej jeździe bolesne pęcherze pod kostkami) Koniecznie napisz jak vrażenia po piervszej jeździe v terenie
ha! Mam te same 🙂 Miłego użytkovania życzę i mam nadzueję, że nie będą Cię obcierać tak jak mnie :< (po godzinnej jeździe bolesne pęcherze pod kostkami) Koniecznie napisz jak vrażenia po piervszej jeździe v terenie
Wreszcie mogłam sobie pojeździć, wyjechałam 1,5 godziny, ale było SUPER :woohoo:
Co do kostek...co zauważyłam i do jakich zasad się zastosowałam.
W domu jak sprawdzałam, trochę bolała mnie lewa kostka wewnętrzna i rzeczywiście była mocno zaczerwieniona. Zaczęłam więc sobie czytać na ten temat. Gdy dziś jeździłam, przede wszystkim zwracałam uwagę na postawę, czyli aby nie jechać z wyprostowanymi nogami oraz mocno nie zaciskałam górnej klamry. Dolna część skorupy wraz z dolną klamrą już świetnie pionizują stopę, także mocniejsze zaciskanie w kostce nie było konieczne. Po ściągnięciu rolek miałam delikatnie zaróżowioną kostkę i nic poza tym. Podczas jazdy nie czułam bólu, jeździło mi się bardzo komfortowo :cheer:
No, ale ja się uczę, także nie jest to płynne szusowanie po drodze 😉
Najgorsze są małe kamyki...oj nieraz złapałabym zająca przez nie :S
Małe kamyki i małe gałązki to są wysłannicy szatana 🙂
Ugięte kolana są ważne. Rolki są przystosowane do takiej postawy dlatego stojąc na prostych nogach może i gdzieś gniecie, choć nie powinno raczej bo cholewka się ugina razem z nogą.
Na takim "wysłanniku szatana" :laugh: w postaci kawałka wilgotnej kory którego nie zauważyłem na ścieżce rowerowej i dostał mi się pod koła przy odbiciu,zaliczyłem wczoraj piękny ślizg na prawym kolanie 🙂 ochraniacz stracił na urodzie ale kolano całe 🙂 Dlatego zawsze będę zachęcał do używania ochraniaczy,nawet tych którzy nie jeżdżą ekstremalnie,no chyba że ktoś lubi jak go boli 😉 🙂 Umiejętności ważna rzecz,ale gleby przy tym hobby są raczej nie uniknione 🙂
Zależy jak się jeździ Szafa 🙂
Jak ktoś ma już dużo skila to raczej się nie przewraca 🙂
Najlepsze to jak jest mokro a się po pasach przejeżdża dla pieszych:) ta biała farba jest super śliska:)
Dziś jeździłam w ekstremalnych warunkach :laugh: Silny wiatr i niespodziewany grad. Uroki pogodowe w Irlandii 👿 Raz wywinęłam orła, ale chwała za ochraniacze 😆 Poza tym mokra, zmęczona siłowaniem się z wiatrem, wróciłam do domu szczęśliwa :laugh:
Na silniejszy wiatr do plecaka będę wkładać kamienie coby mnie nie zdmuchiwało 😛
Nadal jestem na etapie nauki jazdy a już nie mogę się doczekać jazdy piękną trasą wzdłuż pięknej rzeki. Ale na to za wcześnie, muszę być bardziej stabilna w jeździe.
Co do kostek, nadal jest ok :cheer:
Zależy jak się jeździ Szafa 🙂
Jak ktoś ma już dużo skila to raczej się nie przewraca 🙂
Umiejętności umiejętnościami ja rozumiem,że taki np.Greg Mirzoyan musi mieć cholerny nie fart żeby się przewrócić i zrobić sobie krzywdę,ale ilu z tu piszących jeździ tak jak on 😉 To moje najechanie na kawałek mokrej kory też nie skończyło się jakąś mega glebą i nawet bez ochraniaczy pewnie poważnej krzywdy bym sobie nie zrobił stłukłbym i pozdzierał kolano,a tak pozdzierałem ochraniacz i nie mam kłopotu z wygajaniem bolącego kolana.Z tego co zauważyłem to większość instruktorów lub rolkarzy mających już bardzo wysoki poziom umiejętności jak najbardziej zaleca stosowanie ochraniaczy co nie znaczy,że sami je stosują 🙂
Pewnie że nie stosują:D
Ostatnio gość opowiadał (mistrz polski w speed slalom 2012 chyba), że dwa lata się nie przewrócił aż do jednego dnia. Wracał podchmielony, zaczęło padać:) No i na pasach przy skręcie noga pojechała prosto:) kolano obite
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: ezekielgranata Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte