Rolki dla początkującej 😉
się dziewczyny rozszalały :cheer:
końcu to mężczyzna jest odpowiedzialny za kobiete a nie odwrotnie
to akurat się zmienia i idzie w złym kierunku . Coraz mniej jest mężczyzny w mężczyźnie 😆
niestety zgadzam się z Tobą :/ a nawet mogłabym przy niektórych przypadkach pokusić się o odważniejsze stwierdzenie, że coraz więcej genów żeńskich w dzisiejszych mężczyznach .... ;/
I potem się dziwią w telewizji śniadaniowej że są kluby dla bitych mężczyzn :woohoo:
a te cioty nie wstydzą pokazywać się w telewizji :laugh:
sam bym ich lał 😉
niestety zgadzam się z Tobą :/ a nawet mogłabym przy niektórych przypadkach pokusić się o odważniejsze stwierdzenie, że coraz więcej genów żeńskich w dzisiejszych mężczyznach .... ;/
facet mojej koleżanki... ma więcej kosmetyków niż ja.... ja się maluję maks 1o minut, a on siedzi w łazience około godziny 😀
też tęsknię za męskimi mężczyznami :laugh:
Fuj -przegięłaś 😛
😛
ja przegięłam czy dzisiejszy świat? 😛
teraz to naprawde nigdy nic nie wiadomo, nie wspominając tu jeszcze o genderach i innych wymysłach 😛
też tęsknię za męskimi mężczyznami :laugh:
m.in też dlatego uwielbiam oglądać stare filmy 😀 🙂
Kiedyś takie osobniki wstydziły się ujawniać i pokazywać , a teraz tego pełno . Wstawiają sobie fotki w ciasnych gaciach i z bużkami do lustra - świat schodzi na psy (nie obrażając psów)
Nie moge tego czytac co za feministyczne zapędy połączone z socjotechniką 😀 to bardzo niebezpieczne przeciez tutaj nie chodzi o urode "medialną" czy "radiową" hahaha Oczywistym jest ze w kobiecie liczy sie WNĘTRZE :D::D:D:D. Paradoks jest w tym ze takie "ZDECYDOWANE ISTOTKI JAK WY" postrzegają inaczej mezczyzne w mezczynie 😀 tak jak z zawartością cukru w cukrze 😀
Kiedyś takie osobniki wstydziły się ujawniać i pokazywać , a teraz tego pełno . Wstawiają sobie fotki w ciasnych gaciach i z bużkami do lustra - świat schodzi na psy (nie obrażając psów)
Teraz jest niby wolność słowa,wolność myśli, wolność wyznania, wolność płci i wolność czego sobie tylko zapragniesz oraz wszechpanująca tolerancja 😛
Nie moge tego czytac co za feministyczne zapędy połączone z socjotechniką 😀 to bardzo niebezpieczne przeciez tutaj nie chodzi o urode "medialną" czy "radiową" hahaha Oczywistym jest ze w kobiecie liczy sie WNĘTRZE :D::D:D:D. Paradoks jest w tym ze takie "ZDECYDOWANE ISTOTKI JAK WY" postrzegają inaczej mezczyzne w mezczynie 😀 tak jak z zawartością cukru w cukrze 😀
nie zapreczam , że liczy się wnętrze, ale zauważ, że nietylko kobiety wypowiadają się , że coś jest z dzisiejszymi mężczyznami nie tak 😉
Prawdziwi męzczyzni nie zastanawiają sie nad iloscia mezczyzny w innym mezczyznie 😀 😀 Oni poprostu tego nie zauwazają 😀 Są trendy jest moda etc ktorej my juz nie zrozumiemy i raczej nie chcijmy rozumiec 😀
Wydaje mi się 😉 że jestem tolerancyjny , w każdym razie staram się taki być . Ale w pewnych sytuacjach nie jest to łatwe. 🙁
W końcu to ich problem nie mój.
I dlatego nie lubię piłki nożnej bo za mało tam piłki a za dużo .....
Są trendy jest moda etc ktorej my juz nie ....
Może masz rację -ja na to jestem za stary B)
Ale facet to ma być facet a nie ,,,, kobieta ma być kobietą iść z facetem za rękę -tak to widzę 😉
admin śpi jak zwykle :cheer:
bedzie oficialne wręczenie banów 😀 oczywiscie kobiety mają pierwszeństwo bądzmy honorowi 😀
bedzie oficialne wręczenie banów 😀 oczywiscie kobiety mają pierwszeństwo bądzmy honorowi 😀
oczywiście... 😀 kwiaty też będą? 😀
szpilki to mogą nosić krasnale. kobiety z 177 cm i tak są wyższe od 3/4 męskiej populacji 😀 :woohoo: więc wybieram obcasy 😀 niezbyt wysokie 😀
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: woodrowlieb075 Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte