Rolki do jazdy szybkiej czy raczej relaksacyjne ?
Na początku witam wszystkich,jestem nowy a to mój pierwszy post na rolkach śmigałem jakieś 5 lat jazdy dzień w dzień od 6 do 12 km a czasem i do 20-30km.Odpychałem się też na desce przez jakieś 2-3 lata potem sporty nie spalinowe zostawiłem bo sprzęt wysiadł zacząłem śmigać w off road i ogulnie motocyklami przez co odechciało mi się w zupełności jeździć na rolkach a dopiero teraz widzę jaki to był błąd po 3 latach chciałbym do tego wrócić i tu pytanie do was.Rolki którymi jeździłem to jakieś file miałem 5 rożnych modeli ostatni wysiadł najszybciej jaki to były modele nie wiem kupowałem je w sklepach sportowych w Niemczech i miał być dobre i w sumie śmigało i się fajnie teraz chciałbym powrócić w "wielkim stylu" więc pomyślałem o rolkach do jazdy szybkiej ogulnie to nie mam ani jednej a drogi w Idealnym stanie.Rolki miały by służyć żeby przemieszczać się z punktu a do b i tu właśnie zgłupiałem myślałem że wybór rolek będzie łatwy wejdę na allegro kliknę kup teraz i już a tu nie,każdy zachwala swoje a ja nie wiem co wybrać,jest wogule sens kupowania rolek do jazdy szybkiej nie mając ładnych drug ?Jak tak to jakich ?
Co do ceny to trudno mi powiedzieć nie che rolek za 1000zł bo szkoda żeby się na mnie marnowały ale w jakość tych za 100 też nie wieże więc myślę że wypośrodkować było by fajnie czyli jakieś 500zł oczywiście jak ktoś napisze ze jak dorzucie 100zł a będą super i hiper turbo lepsze to dorzucę działa to też w druga stronę jak okaże się ze za 400 będę miał takie jak za 600 tylko nie będą miałby paska mocy z napisem jakieś wypasionej firmy to też będzie fajnie.
Z góry dzięki za pomoc i czytanie tych wypocin
Cześć witamy na forum 🙂
Na start dodam że o ile wspomniane przez ciebie drogi nie są szutrowe a jedynie gorszy asfalt to nie powinno być tragedii 🙂
Szybkich rolek dobrej jakości w cenie 400zł nie da sie kupić chyba że używane, lub złom kiepskiej jakości jakiego niestety pełno na allegro. Swoja drogą sam kiedys trafiłem na zachwalane rolki do szybkiej jazdy na kołach 100mm. Koszt 300zł strach w oczach, taki złom ze aż strach patrzeć żeby sie nie rozpadły w rekach.
Jak chcesz mieć dobry sprzęt skoncentruj sie na takich markach jak Rollerblade, K2, Powerslide
W cenie 500-600zł można kupić niezłe rolki rekreacyjne z nowej kolekcji lub cos ze starszych modeli. Poniżej kilka przykładów szybki choć jeszcze nie zawodniczych rolek 🙂
Rollerblade Tempest 100
K2 Radical 100
Rollerblade Igniter 100
Rollerblade Macroblade 90
NIe no szuter to nie jest nawet dziur w niem niema ale nawierzchnia jest bardzo porowata i rolka tak drży 😛 .Dzięki za propozycje ale to stanowczo przebija mój pułap cenowy na ten cel w takim razie porzucam głupi pomysł szybkich rolek na bardziej przyziemny i jak byś mi mógł wrzucić jakieś propozycje zwykłych do jazdy do 600zł tańsze jak będą też w miarę ok to nie będzie źle :cheer: .Jak oceniasz markę Fil ?
Może coś z nowej kolekcji Rollerblade'a?
Macroblade 80 wygląda całkiem nieźle
http://www.asport.pl/p/29158,204/rolki-rekreacyjne--fitness-macroblade-80-rollerblade/
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: ezekielgranata Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte