rolki do weekendowej jazdy, do 600 zł
Witam.
Stoję przed dylematem kupienia Rolek.
Bedę śmigał raz, może 2 razy w tygodniu, rekreacyjnie,
Budżet to ok 600 zł
Zastanawiam się nad modelami :
https://www.decathlon.pl/p/rolki-freeride-mf500-hardboot/_/R-p-6097
albo
https://bladeville.pl/seba-e3-junior-czarne.html
opłaca się dopłacić do seby ? Czy może polecacie coś innego ?
Masz rozmiar 36, że chcesz juniorskie Seby? Tam kółka też są mniejsze 76mm. Jakościowo pewnie się opłacają, ale już kółek 80mm tam nie wsadzisz.
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: woodrowlieb075 Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte