Rolki rekreacyjne do 500zł
Duży szacun alien z tym łączeniem nitami przodu aluminiowej płozy z aluminiową stopką mocowaną do buta oczywiście masz rację,ja po prostu nie wpadłem na to żeby przykładać do tego wagę chociaż miałem świadomość że tak jest w moich Crossfaierach :unsure: Oczywiście w pełni jednolity kawał aluminium z założenia musi być trwalszy od kawałka osłabionego łączeniem,człowiek uczy się cale życie 🙂 .Czekolady zrzekam się na rzecz jakiegoś biednego wychudzonego rolkarza lub anorektycznej rolkarki ,jak takowych trafisz to im ją przekaz niech jedzą na zdrowie 🙂 :laugh:
:laugh: Do tych izotoników co pisałeś, to kompan ze mnie kiepski. Mało odporny jestem i zaraz idę lulu :laugh: Jak zdrowie i czas pozwoli, to może spotkamy się kiedys na zawodach, to i czelokadę zjemy :laugh: .
Ja w końcu kupiłem RB Macroblady 84. Można je teraz znaleźć na niezłej promocji (ja zapłaciłem 449zł z gratisową wysyłką). Jeszcze nie było kiedy wypróbować, bo jestem chory, ale jak w końcu wyzdrowieje i pójdę się przejechać to podzielę się wrażeniami B)
Ja w końcu kupiłem RB Macroblady 84. Można je teraz znaleźć na niezłej promocji (ja zapłaciłem 449zł z gratisową wysyłką). Jeszcze nie było kiedy wypróbować, bo jestem chory, ale jak w końcu wyzdrowieje i pójdę się przejechać to podzielę się wrażeniami B)
Enjoy! B)
To tylko trochę więcej niż ją zaplacilem za swoje, a cenę miałem hurtową. :silly:
- Dziś robimy czego innym się nie chce, a jutro czego inni nie potrafią.
Ja w końcu kupiłem RB Macroblady 84. Można je teraz znaleźć na niezłej promocji (ja zapłaciłem 449zł z gratisową wysyłką). Jeszcze nie było kiedy wypróbować, bo jestem chory, ale jak w końcu wyzdrowieje i pójdę się przejechać to podzielę się wrażeniami B)
enjoy. Uważaj na mocowanie szyny.
@Szafa, @Alien - powiem tak co do mocowania szyny. Miałem przez miesiąc Macroblade 90 - mocowanie nitem do buta - i nigdy więcej nie kupię czegoś co ma nity. Wczoraj na nogach miałem Ignitery 100 - i powiem że szyna i jej mocowanie robi o 2 klasy lepsze wrażenie niż w Macroblade.
Przy 90 kg.wagi już od dawna wiem że nie kupię żadnych rolek które nie mają solidnego gwintowanego mocowania szyny do buta z możliwością regulacji ustawienia.
Przy 90 kg.wagi już od dawna wiem że nie kupię żadnych rolek które nie mają solidnego gwintowanego mocowania szyny do buta z możliwością regulacji ustawienia.
Hm. Ja juz też.
Waga też się zgadza 
Btw. Lewa płoza zaczyna postukiwac przy obciążeniu. Gwarancja minęła...
Mysle, że Tempesty, ale zobaczymy B)
- Dziś robimy czego innym się nie chce, a jutro czego inni nie potrafią.
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: woodrowlieb075 Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte