Rolki Roxa czy ktoś słyszał? Czy ktoś ma?
Heja, ziomale 🙂 to znowu ja, chciałem sypnąć temata czy ktoś zna taki wytwór jak ROXA x-treme? Pojawiły się na jednym sklepie internetowym i muszę przyznać, że jeszcze nigdy takich nie widziałem, szukam kółek dla dziewuchy i chciałem wiedzieć czy to jest coś warte bo po ostatnich przebojach z Metropolisami to szkoda gadać no i widziałem w sklepie twistery to mi się słabo robiło, rolki za tyle kasy a wyglądają jak plastiki z przed 15 lat. Słabe na maxa. Jak ktoś miał kontakt z takim wynalazkiem to proszę napisać czy są lekkie, jaki materiał, czy przewiewne, jak wiązania i wygoda????
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: ezekielgranata Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte