Wadliwe(?) szyny X2R?
Nie wiem, jak wklejać zdjęcia, więc opiszę problem.
Szyny Seba X2R.
Po wkręceniu wszystkich śrub, trzecie śruba, licząc od przodu, zagłębia się w gniazdo dobry milimetr więcej niż ta przed nią, czyli druga od przodu (skrajne są OK, ale one są inne, umożliwiają podniesienie skrajnych kół do banana).
Różnica rzuca się w oczy.
Kole w oczy.
Oczywiście ta wchodząca głębiej w szynę wystaje nieco z drugiej strony.
Rzecz dotyczy obu szyn, nie pomaga zamiana śrub-są identyczne.
Kółka kręcą się tak samo.
Jeśli ktoś ma szyny X2R, będę wdzięczny za sprawdzenie.
PS
Jak wkleić własne zdjęcie do posta?
Poniżej ekranu edycji "Dodaj plik", a potem "Wstaw" i wchodzi w miejsce kursora. Easy.
A w temacie - jeśli śruba dobrze trzyma, nie odkręca się i nie obciera w żaden sposób, to co za różnica? 🙂
- Dziś robimy czego innym się nie chce, a jutro czego inni nie potrafią.
:woohoo:
Denerwuje.
Przecież to nie jest rzemieślnicza robota, żeby dziurki się różniły. Żadnego celu w tym nie widzę, dlatego pytam użytkowników, czy też tak mają w takich szynach.
U mnie podobnie w Pleasue Toolach jest. Nie przejmować się.
A różnica - wystarczy że wierło robiące gwint sekundę póżniej załapało, albo było przesunięte o pół obrotu w stosunku do wietła z innej dziurki...
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: woodrowlieb075 Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte