hokej 27.08 godz 18 Krowodrza
Witojcie
Taka propozycja dziś o 18.00 gramy na Krowodrzy tam gdzie ostatnio przy ul .Batalionu Skała. Kto żyw niechaj przybywa.
Bacter, Pilot, Brandon
No pain, no game.
bacteria druchu ja bede oczywiscie bede nareszcie wrucilem z koloni wiec mam duzo sily zeby pograc
KorreS napisał:
A w którym miejscu jeśli wolno spytać?
hello
Przy stadionie KKS Krowodrza od strony ulicy Batalionu skała są trzy boiska asfaltowe tam nas znajdziesz
witam,
czy ktos nie jedzie tam przypadkiem z okolic centrum? jeszcze przez kilka dni dojazd na krowodrze bedzie klopotliwy...
mestre_m napisał:
witam,
czy ktos nie jedzie tam przypadkiem z okolic centrum? jeszcze przez kilka dni dojazd na krowodrze bedzie klopotliwy...
Szkoda ze nie przeczytałem wcześniej. Jeżdżę z Nowego Kleparza jakby co.
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: dorrisspivakovs Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte