Koszulki Dla Forumowiczów
Chciałem zapytać co myślicie o stworzeniu dla każdego forumowicza ( i nie tylko) koszulek z logo NaRolkach.pl? Miałaby ona na celu promowanie nie tylko portalu ale także uprawiania tego fantastycznego sportu 🙂 W zależności od liczby chętnych osób taką koszulką można by się postarać o jakiegoś sponsora, który takie takie koszulki zamówi i sfinansuje 🙂 np nowy partner serwisu jakim jest sklep niecodzienni.pl....
Zapraszam do wypowiedzi w tym temacie:
Znakomity pomysl, ja nawet bardzo chetnie zaplace za taka koszulke:)
Sadze ze koszt spokojnie w 50 zl sie zamknie (koszulka troche lepszego gatunku).
Niech sie wypowiedza Ci, ktorzy wiedza nieco wiecej n/t calego portalu.
Zrobienie sobie samemu takiej koszulki pewnie naruszaloby przepisy prawne.
Z cala pewnoscia koszulki przyciagnelyby nowych forumowiczow:)
Chciałem zapytać co myślicie o stworzeniu dla każdego forumowicza ( i nie tylko) koszulek z logo NaRolkach.pl? Miałaby ona na celu promowanie nie tylko portalu ale także uprawiania tego fantastycznego sportu 🙂 W zależności od liczby chętnych osób taką koszulką można by się postarać o jakiegoś sponsora, który takie takie koszulki zamówi i sfinansuje 🙂 np nowy partner serwisu jakim jest sklep niecodzienni.pl....
Zapraszam do wypowiedzi w tym temacie:
cześć,
w 2008r. robiliśmy koszulki polo z haftem NaRolkach.pl.
Gdzieś powinienem mieć jeszcze kilkanaście sztuk, są wersje męskie i damskie, kolor czarny.
Szczegóły w artykule: https://www.narolkach.pl/wydarzenia/42/240-koszulki-polo-z-haftem-narolkachpl-ju-dostpne
Kontakt w tej sprawie: kontakt@narolkach.pl
Dla zainteresowanych odbiór osobisty w Krakowie jak najbardziej możliwy. Z wysyłką pocztą też nie będzie problemu.
nie najgorsze,ale wolałbym zwykły tchirt,i logo mogłoby być troszkę większe,dla tych co wolniej jadą napis z tyłu,żeby widzieli kto smiga przed nim.
pozdrawiam wszystkich.
Rowniez uwazam, ze najlepszy bylby t-shirt... Najlepiej bialy z duza grafika i z podgrupami, np. slalom, freeride itd. 😉
Ja tez popieram, nie podobaja mi sie koszulki polo. Zwykly, bialy T-shirt, przykladowo z bannerem widocznym na samej gorze strony prezentowalby sie moim zdaniem ciekawiej:)
Najfajniej byloby, gdyby byla mozliwosc zrobienia jakiegos castingu/ankiety na jakies ciekawe logo a pozniej mozliwosc nadrukowania go na wlasnej koszulce:P
Pytanie do Administratorów:
Jest szansa na zrobienie ankiety, w której my rolkarze bedziemy mogli sie wypowiedzieć na temat takich koszulek? W sensie czy ma to być koszulka czy T-shirt, jak powinna wyglądać, jaką treść zawierać, małe czy duże logo itp.? Jęsli będzie duże zainteresowanie tym pomysłem to może będzie warto stworzyć taki projekt 🙂
Taka ankieta pozwoli na stworzenie koszulki odpowiadającej większości osób ( zawsze znajdzie sie ktoś komu coś będzie przeszkadzać -) no i oczywiście potem można by poszukać sponsora:)
Pytanie do Administratorów:
Jest szansa na zrobienie ankiety, w której my rolkarze bedziemy mogli sie wypowiedzieć na temat takich koszulek? W sensie czy ma to być koszulka czy T-shirt, jak powinna wyglądać, jaką treść zawierać, małe czy duże logo itp.? Jęsli będzie duże zainteresowanie tym pomysłem to może będzie warto stworzyć taki projekt 🙂
Taka ankieta pozwoli na stworzenie koszulki odpowiadającej większości osób ( zawsze znajdzie sie ktoś komu coś będzie przeszkadzać -) no i oczywiście potem można by poszukać sponsora:)
Jest szansa, jasne. Tylko potrzebne są propozycje. Różne koszulki i nadruki przerabialiśmy 2 lata temu, każdy chciał co innego i nic konstruktywnego z tego nie wynikło.
Zrobimy głosowanie jak będą gotowe projekty. Jeśli macie swoje pomysły to piszcie na kontakt@narolkach.pl, podeślę Wam logo narolkach, zrobimy projekty.
Ja to widzę w ten sposób, że zrobimy naprasowanki z kolorowej folii, to będzie najtańsza wersja i możliwa do naprasowania na każdy, własny t-shirt. Koszt zamknie się w 10zł/szt, jedyne ograniczenie to jeden kolor folii. Czekamy na Wasze propozycje i projekty.
taka folia to świetna sprawa,i tania.
tamto logo niejest złe.tylko żeby czekanie na pomysły nietrwało do końca sezonu.
temat nie umarł 🙂 dzisiaj otrzymałem od administratorów logo portalu.....postaram sie zrobić pare projektów do niedzieli.....dobrze by było abym nie był sam w takim przedsięwzięciu......więc kto ma czas i pomysł na koszulkę niech tez coś zaprojektuje 🙂
Moim zdnaiem koszulka powinna miec naprasowane na ramieniu i klatce logo na rolkac . na plecach wiekszy znaczek i styl jazdy 😉 w gdansku madionie jest super centrum prasowanki robia nie z foli a czegos w stylu delikatnego zamszu... jest bardzo trwaly ... a wiadomo ze koszulka mialaby sluzyc... wiec wiadomo jak to bywa czesto sie pierze 🙂 wiec koszulka musi tez byc dobrej jakosci:) koszt raptem ~`40 zl +ew. koszty wysylki 🙂
Jak bede mial czas to cos zaprojektuje 😉
Podoba mi sie opis pana powyzej 😛 tylko trzeba to jakos fajnie zaprojektowac 😉
Na moim avatarze macie moj stary prywatny projekt na t-shirta (nadruk 30x46)
oki widze temat ostro ruszyl;) jesli juz wszystko pojdzie do przodu i dojdzie do realizacji 🙂 prosze o informacje na meila lub gadu 🙂 tez bym chcial taka koszulke 😉 rozmar M 😀
nie mam zdolnosci manualnych ale tu jest strona gdzie mozna pokominowac:)
http://www.vistaprint.pl/gallery.aspx?kit_id=46&xnav=MatchingSet&kit_pfids=372
Pozdrawiam klubowiczow:)
Zadne czarne 😛
Czarne nie sa praktyczne w wiosne, lato, jesien z powodu slonca...
A przeciez koszulka ma chyba promowac przez caly rok xD
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: woodrowlieb075 Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte