Kraków -> Jeżdzenie agresywne?
Czy ktoś z was jeździ agresywnie ( wyczynowo ) ? Mam tu na myśli skakanie ze schodów, jeżdżenie po rurkach itp.
To jak ? ;p
przeglądnij forum to jest forum raczej rolkarzy
rekreacyjnych...paru szybkich....nie skaczących po rurkach...
rolki.com
Strona #1 jesli chodzi o jazde agresywna - zapytaj na ich forum. W Krakowie wiele osób jeździ i nawet jest gdzie - jest zajefajny pool no i namiastki skateparków, ale siła tego miasta leży w miejscówkach - legendarnych już rur i murków jest pełno. Z tego co wiem ekipa jest solidna i aktywna.
Czytałem tu na forum, że część cyklistów w Krakowie uprawia jazdę agresywną, szczególnie w stosunku do rolkarzy. Nie wiem tylko, czy to są wyczynowcy czy amatorzy, bo nie miałem okazji z nimi się jeszcze spotkać. Albo za mało jeżdżę, albo za mało prowokuję do agresji.
e tam od razu agresywną...
przecież jak na Błoniach rowerzysta
postanawia bez oglądania się /bo po co/
zrobić nagle kółeczko wyjeżdżając ze swojego pasa
drogi dla rowerów i pieszych na pas dla pieszych/rolkarzy:kiss:
to raczej agresji w tym nie ma jest
baaaaardzo wielka głupota....
nie sadze zeby chodzilo o taka jazde "agresywna" :]
W Krakowie jest sporo osob jezdzacych aggressive, podjedz kiedys do jakiegos skateparku albo na pool i zaczep ludzi :].
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: ezekielgranata Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte