Początek - jakie rolki ?
Witam wszystkich , szybko i zwięzle :
Potrzebuje rolek do jazdy miejskiej w pozniejszym okresie do freestyle.
Dopiero zaczynam przygodę z rolkami.
Moja waga 64kg , wzrost 168
Wytypowałem kilka modeli po przeczytaniu forum ( budzet do 800zl )
1. Powerslide Imperial 13 - 530zl
2 .Powerslide FSK Metropolis - 580zl
3.Seba FRX T'13 - 639zl
4.Seba FR 1 80T - 799zl
Jako , że dopiero zaczynam i wolałbym od razu zainwestować w dobry sprzęt , co polecicie ?
Z góry dzięki za odpowiedz ! 🙂
Z tych co napisałeś to bym wziął Seba FR 1, ale zobacz też Rollerblade Twister bo jak na razie to mogę o nich tylko pomarzyć 😀
co do rolek to Powerslide tez są bardzo dobre.
http://www.rolki.net.pl/rolki-dla-poczatkujacych/ - tu można trochę poczytać o odpowiednim dopasowaniu rolek.
Poczytałem trochę na internecie i wytypowałem już ścisłą 3 :
1. Powerslide Imperial
2. Rollerblade Twister
3. Roces Metropolis
Raczej zakupię Roces Metropolis , cena oscyluje w granicy 590zl i myślę że na pierwsze rolki będą dobre 🙂
Również zdecydowanie polecam dołożyć trochę pieniążków i kupić Twistery z Rollerblade'a.
Tutaj masz pełną specyfikację:
http://www.asport.pl/p/20701,204/rolki-freestyle-owe--do-jazdy-miejskiej-twister-80-rollerblade/
Też słyszałem, że Twistery z Rollerblade'a są cą całkiem dobre, więc warto sienimi zainteresować...ale Roces też może być;)
Zdecydowanie TWISTER z RB będzie najlepszym wyborem poniżej link do sklepu gdzie znajdziesz je nieco taniej 🙂
http://niecodzienni.pl/rolki-rollerblade-twister-80-2013-id-2770
Ps przy okazji chętnie pomożemy z doborem rozmiaru. Pamiętaj że te rolki trzeba dobrać mocno dopasowane, nieco ciasnawe gdyż liner w twisterze dość mocno się rozbija.
Mario , byłem u Was w sklepie niestety mieliście Twistery rozm.36.
Zmierzyłem sobie stopę i wyszło mi 24,6cm więc potrzebuję rozm.39 i jest mega trudność go dostać zarówno z Seby Fr1 jak i z Twisterów. Wychodzi na to że będę skazany na Powerslide Imperial lub muszę poczekać na nową kolekcje z 2014 i nowe wyższe ceny heh 🙂
Okej , zamówiłem Twistery 38,5 24,5cm , moja stopa ma gdzieś 24,4- 24,6cm . Jak myślicie będą dobre ?
Jak wszystko jest dobrze pomierzone to od razu będzie ok, albo rozbije się po kilku godz jazdy i będzie wtedy ok. A tak naprawdę to okaże się jak przymierzysz 😉
Z tym mierzeniem powinno być okej , tylko mam dylemat bo czytałem że liner sie rozbija dosyć mocno , czy czasem 38 24cm nie będą lepszym rozwiązaniem ?
Żadna różnica zarówno 38 jak i 38,5 m ma dokładnie taką sama długość wkładki - ten sam liner. Rożnica w długości podawana przez producenta to błąd.
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: woodrowlieb075 Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte