rolki a skrecona kostka
witam! kiedys sobie jezdzilem chwilowo na rolkach ale byly to zwykle rolki do takiej jakby rekreacyjnej jazdy. ostatnio z kumplem stwierdzilismy ze chcemy sobie kupic roli do jazdy agresynej i pokombinowac z jazda na takich wlasnie. moj problem polega na tym ze jakies 3-4 lata temu mialem skrecona kostke i czasami mnie ona pobolewa, albo jak jakos "krzywo stane" to bol sie nasila. chcialem zapytac czy jest w takim razie sens kupowania sobie rolek do jazdy agresywnej? bo jak wiadomo wykonuje sie w nich rozne skoki, zeskoki, triki i rozne inne, niby stopa jest w nich stabilna ale wole sie dopytac specjalistow:) bede wdzieczny za kazda sugestie:)
pozdro! 🙂
Specjalistą nie jestem 🙂 ale z względu na twoją kostke odpuścił bym jednak jazde agresywną... Sam wiesz jak czasami noga czy tam stopa układa sie podczas skoku np z poręczy na asfalt...
Może być tak że nie bedzie cie boleć ale może i być tak że zacznie
dzieki za pomoc:) generalnie jest tak ze jak jakos zle uloze noge podczas biegania to tak jak wspominalem zaczyna mnie bolec i taki bol trwa (zmniejszajac sie) gdzies kolo miesiaca ale tak generalnie to jest ok. zalezy mi na wlasnie takiej jezdzie i sie zastanawiam caly czas...
moze sa jakies stabilizatory itp?
ma ktos moze jakies sugestie?
aj przepraszam bardzo, nie mam problemow z kostka tylko z koscia skokowa w stopie prawej;/ sorki z przyzwyczajenia napisalem ze kostka:)
Tutaj nie znajdziesz.specjalistow od medycyny.To chyba lekarz powinien Ci doradzi czy lepiej to rozruszac czy nie ruszac...
Tak na zdrowy rozsądek , skoro przy bieganiu cie boli to przy skakaniu też są na to szanse :unsure:
Co do lekarzy , to musiałby być specjalista medycyny sportowej a tych jest nie wiele.
Ja powiem z innej beczki, mam problemy z kręgosłupem , też mnie boli, ale jak ćwicze na siłowni to ból mija i jest ok. a wydawałoby się ze nie wolno go obciążać 🙂
Jeśli stać cie na rolki za 700zł to możesz się przekonać , ale jeśli okaże się ze ból się nasila , to porządne rolki łatwo odsprzedasz i stracisz ewentualnie 100 lub 200zł. 😉
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: woodrowlieb075 Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte