Wspólna jazda w N-H...dla poczatkujących.
Witam.Zakładam temat(podobnego w N-H nie znalazłem) aby ludzie początkujący jak Ja mogli w Nowej Hucie spotkać sie razem,poćwiczyc hamowanie,pokaleczyć troszkę razem.Nie zawsze jest na tyle czasu aby wybrac się na Błonia.Zazwyczaj latam na rolkach z dziećmi,ale już spotkałem kilka osób z okolicy mojego miejsca zamieszkania które zakupiły rolencje i się poprostu uczą.Samemu żadna frajda,człowiek się czai i obawia wyśmiania przez tych potocznie zwanych PRO co niby potrafią,pomału zaczyna nas dopadac zniechęcenie jak coś nie wychodzi.Wielu z was jest OK ale i takie persona się trafiaja.Myślę iż takie miejsca jak zalew w N-H lub np Park Skalskiego na Oś Dywizjonu 303 wystarczą na początek(miejsce na kubeczki też jest),w miarę nabierania ogłady może Błonia,Niepołomice,maratonik dla zawziętych itp.Osoby chętne początkujące,także bardziej zaawansowane z większą dozą cierpliwości gotowe do pomocy także proszę o pisanie w temacie.Na początek myślę że raz w tygodniu(lub więcej w zależności od zainteresowania,i terminem do ustalenia)wystarczy.Na koniec pozdrawiam kolegę Waldka,wiem że czyta forum i może się skusi do zarejestrowania.Powodzenia w nauce i do zobaczenia na placu boju.
Taki bardzo początkujacy to już nie jestem (pro tez raczej jeszcze nie), ale bym się na coś takiego pisał. Jednak dopiero w przyszłym tygodniu bo:
-zamierzam kupić w weekend nowe role
-przedemną jeszcze dwa egzaminy poprawkowe 😀
Generalnie odpowiadają mi wszystkie podane lokalizacje, D303 najbardziej bo blisko i bym sobie mógł na rolkach dojechać.
Tak czy inaczej, napisze co i jak po niedzieli.
Super,to bedzie już 6 osoba do jazdy i łamania kończyn dolnych na własne żądanie .Widziałem jeszcze pare nowych osób ale zapewne z czasem dołączą do nas.W parku Skalskiego jest niewiele miejsca na dłuższą jazde,ale do trenowania hebla,opanowania jazdy przed siebie w sam raz.Płaskie miejsce na kubeczki też jest.Najlepiej nad zalewem bo hebel wchodzi płynnie,każdy się boi wpaść do zalewu to drastyczna metoda na skuteczne hamowanie.Do zobaczenia.Dziś będe po 15 w parku jak odeśpie nocke.3mta sie.
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: woodrowlieb075 Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte
