Łożyska Ninjia Mini-Miser 688
Jak w temacie .Pasują do wszystkich standartowych kół
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1054142580
Uploaded with ImageShack.us
Po deszczowym maratonie te cacuszka za 365 złotych będą się nadawały do kosza na śmieci tak samo, jak te najtańsze za 16 zł. Woda z piaskiem każdemu łożysku dadzą radę niezależnie od sposobu smarowania. Eksploatowane zaś w innych warunkach spisują się wyśmienicie. Są lekkie i mają małe opory toczenia. Czytałem wiele bardzo pozytywnych opinii na ich temat.
wiem ze na pudełku jest wszystko opisane, ale na alegro powinienes dopisac ile sztuk jest w opakowaniu 😉
Sam się usunąłem. Moje konto też można usunąć jak wam przeszkadza.
Suwi:
Dzius nie rozumiem zwiazku z tematem, mozesz zalozyc osobny watek o rolkach signa twister a nie pisac posty w dziale kup/sprzedaj. Potraktuj to jako upomnienie, bo post poza jedna jednozdaniowa opinia nadaje sie do usuniecia.
Suwi 2:
nie ma sie co obrazac, poprostu musze pilnowac porzadku bo zaraz wszedzie bylyby offtopy i o ile jakby ktos sprzedawal jedna sztuke to mogloby to pomoc bo byloby zainteresowanie tematem, to jesli ktos sprzedaje tego wiecej (a Jarek byc moze ma taki zamiar z tego co mi wiadomo), to przestanie byc traktowany powaznie jak tu takie gadki bedziemy urzadzac. Opinia na temat tego ze lozyska 688 sa mniej wytrzymale niz 608, to opinia ktora akurat moglaby tu zostac, bo moze doprowadzic do merytorycznej dyskusji.
bj43 napisał:
Po deszczowym maratonie te cacuszka za 365 złotych będą się nadawały do kosza na śmieci tak samo, jak te najtańsze za 16 zł. Woda z piaskiem każdemu łożysku dadzą radę niezależnie od sposobu smarowania. Eksploatowane zaś w innych warunkach spisują się wyśmienicie. Są lekkie i mają małe opory toczenia. Czytałem wiele bardzo pozytywnych opinii na ich temat.
A po sniegu z gruzem jak beda dobite to dopiero bedzie marnotrawstwo .
Z całym szacunkiem ale szkoda nierdzewnego materiału wrzucać do kosza lepiej wyczyścić i nasmarować jeśli inwestujesz już w coś takiego ,a na pewno woda im przez te 1,5 godz nie zaszkodzi i nie o smar tu chodzi a o czystość zastosowanych materiałów z których zrobione jest łożysko .
Jak do tej pory moje doświadczenia z łożyskami typu mini są nieciekawe. Na jesień 2009 zakupiłem komplet kół z łożyskami mini Powerslide. Pojeździłem sobie na nich w sumie dwa miechy - jeden miesiąc jesienią i jeden wiosną. Na wiosnę łożyska już zaczęły "ćwierkać". Dodam, że nie jeździłem po żadnym deszczu, a przez zimę rolki stały w suchej piwnicy. Tylko normalna eksploatacja, slalom, skoki itp.
W tym roku stwierdziłem, że nie ma co się spinać i zakupiłem 16 łożysk maszynowych 608 najtańszych. Zapłaciłem za komplet 10 zł (z upustem po znajomości) Jak na razie spisują się znakomicie (w tym jeździły już po mżawce). Nie wiem czy warto wydawać tyle kasy na markowe łożyska dla rekreacyjnego jeżdżenia...
Prawdziwa nierdzewna stal nie nadaje się do produkcji łożysk, jest za miękka. Stal z dodatkiem chromu i wanadu ma wprawdzie większą odporność na rdzewienie i ścieranie od tej "zwykłej", ale nie jest to jednak stal nierdzewna.
Wracając do tematu - łożyska Ninja to bardzo dobre łożyska i warte swej ceny, ale po deszczu nie radzę w nich jeździć.
Łozyska ninja (przynajmniej te oryginalne z japonii) były najwiekszymodkryciem jazdy szybkeij na poczatku XXI, dawały niewiarygodnego speeda:D
To są te oryginalne z Japonii prosto z firmy .Mam indywidualny i prywatny kontakt z NINJIA
Jak ktoś ma ochote mam pełen dostęp do pełnego asortymentu ,Na teraz 7-ki na oliwce i na żelu ,5-ki na oliwce i na zelu 3-ki i 1-ki .1-ki Ninjia bija na głowe 5-ki no name .
Jak ktos ma ochote sa i ceramiczne tylko tu cena zabija niestety to 1 tys
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: ezekielgranata Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte
