Co to za model rolek ?
Heja, mam zamiar kupić sobie rolki na wiosnę i trafiłem na tą aukcję :
http://allegro.pl/rolki-k2-i4044183112.html
Jest napisane, że to rolki K2, nie ma podanego modelu, ani nic konkretnego. Nie mogę znaleźć w internecie drugich podobnych do tych (K2 seismic). Jako że nie znam się kompletnie na rolkach, to spytam się was, czy może wiecice co to jest dokładnie za model, czy to nie jest jakaś podróbka (o ile takowe istnieją) i czy nadają się dla początkującego kolesia, który przy wzroście 190 waży 98kg. To by było na tyle.
Pozdrawiam 😉
To są zwykłe rolki do jazdy rekreacyjnej. Nie słyszałem raczej o podróbkach rolek, nie tak łatwo jak z butami. Nie możesz ich znaleźć bo to jest jakiś bardzo stary model. Dla początkującego myślę, że w sam raz.
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: woodrowlieb075 Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte