Jakie spodnie
Mam pytanko -jakie spodnie polecacie na rolki w temperaturze około 16 stopni.(na dłuższy dystans)
16 stopni to już dośc ciepło i np ja smigam już w krótkich ale jak jest dla mnie za zimno to pod te szorty zakładam termoaktywne.ostatnio bodajże 20 stycznia przy temp.ok o c jezdziłem w nich + w dwóch parach szortów i styknęło.Teraz przy -10 biegam w nich + 1 para szortów.kalesonki kupiłem w "Go sport za 30-40 zł,ale w decathlonie też dostaniesz.pozdro a jak chcesz coś lepszego z odzieży kompensyjnej to wejdz na strone sklepu www.olimpus.pl dla triathonistów
Tak pytam bo kupiłem bluze brubecka i troche mi wieje po rękach,a jeżdżę w zwykłych spodniach i na tyłku
mam mokrą plamę więc trzeba jakieś portki sensowne.
Dzięki
Brawo...
133 razy odp na forum- ale z inteligencją nie wiele wspólnego...
dzięki, jakie pytanie taka odpowiedź 😆
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: angelaconey4221 Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte