Problem z długością szyny do slalomu
Cześć, zastanawiam się nad kupnem nowych rolek. Do tej pory miałam zwykłe rolki fitnessowe, zaczęłam bawić się w slalom i pomyślałam o czymś nowym. Jestem praktycznie zdecydowana na rolki Twister 80 W. Rolki są w zestawie z szyną 243mm i tutaj moje pytanie. Jaką szynę polecacie do slalomu 243 czy może lepiej kupić krótszą 231 ?
Zalezy tez od dlugosci stopy 🙂 jesli masz mala stope, to spokojnie mozesz sobie na 231mm
Z tym, że obecnie chyba żadne rolki nie są fabrycznie sprzedawane na 231, więc musiałabyś kombinować z zamianą szyny (wiem, że zico czasem się na modyfikacje zgadza, nie wiem jak inne firmy). Ja śmigam na 231 (długość stopy 25,5 cm) i jest ok, ale trzeba pamiętać, że tam wchodzą mniejsze koła (76 mm, a żeby zrobić banana 72-76-76-72)
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: ezekielgranata Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte