Poszukuje Rolkarzy do wspólnej jazdy po Lublinie
Witam 🙂
Poszukuję osób chętnych do wspólnego wypadu na rolki 🙂
Lublin jest miastem, które posiada świetnych rolkarzy, ale jesteśmy w nim, jakby uśpieni...
Apogeum przemyśleń na ten temat, jest właśnie próba stworzenia takiego wypadu
Ludzie!!! Czas się obudzić 🙂
Niech w końcu ktoś zauważy, że Rolkarze też tu są 🙂
Pokażmy sobie i innym, Że Damy Radę 🙂
Zapraszam wszystkich serdecznie!
"Setek" się nie spodziewam 🙂 - ale od czegoś trzeba zacząć 🙂
Zainteresowanych proszę o sugestie na temat terminu 🙂
Pozdrawiam!!! 😀
a gdzież Ty Dyziu chcesz zrobić ten wypad ? No chyba nie ścieżką rowerową nad Zalew ?
Mnie można namierzyć na boisku przy tej ścieżce w okolicach Krochmalnej - wieczorami kręcę się tam między kubeczkami (ale nie codziennie), jakby co to wbijaj i zagaduj !
a ja bym chciała żeby mnie ktoś wreszcie nauczył jeździć 😛 moze są jakies kursy w Lbn? hehe 😉
kursy ???:ohmy:
zapomnij - na rowerze też uczyłaś się jeździć na kursach ?! Podejrzewam, że 99,99% ludzi jeżdżących na rolkach w Lbn z żadnych kursów nie korzystała - każdy uczy się tego sam lub z czyjąś pomocą. Nakładaj rolki i najpierw w domu próbuj utrzymać równowagę + naucz się upadać. Odwagi !
spoko, jakoś jezdze pomalu, nawet po ulicy, ale chcialabym robic to pewniej 🙂 zartowalam z tymi kursami przeciez hahahah
wpadnij kiedyś pod wieczór na boisko (namiar masz wyżej) - coś pokombinujemy z Twoją pewnością :whistle:
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: claudiastratton Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte