ile wytrzymaja ochraniacze
Witam
Zastanawiam sie czy takie ochraniacze http://www.zicoracing.com/Komplet_ochraniaczy_Rollerblade_PRO_N3_Pack-181.html duzo / dlugo wytrzymaja bo sa takie liche troche kawalek grubego plastiku.
Uczac sie nowych trikow powoli mozna zrobic porzadna glebe a chce sie umiec robic wiekszosc trikow przy duzych predkosciach gdze automatycznie wszystko jest bardziej drastyczne w razie popelnienia bledu.
Czy ma jakis sens przynitowanie kawalka blaszki? ( mysle o pasku albo troche zblizonym ksztalcie do ochraniaczy) zeby podczas upadku nie pekly no i zeby sie nie zdzieraly bo wygladaja ze na pare upadkow wystarcza ale na wiecej to juz pekna. Nity umocowac w taki sposob zeby nie przeszkadzaly w niczym a zeby bylo ladnie to dac kawalek nierdzewki.
Myslicie ze zdalo by egzamin?? Kupilem te ochraniacze i mam je ale jak mam je rozwalic to wole je wzmocnic zeby wiecej przezyly na razie tylko na nadgarstki bo na nich skupia sie najwieksza sila podczas upadku.
nie martw się...
nie tak łatwo zniszczyć ochraniacze...
one swoje trochę wytrzymają, naprawdę...
a ten pomysł żeby do nich coś przynitować 👿
to sobie odpuść, bo dopiero tym przynitowanym
to sobie zrobisz krzywdę przy "użyciu" ochraniaczy ...
przy okazji - przy upadku /do przodu/ to
raczej "idealnie wg instrukcji" powinno się
najpierw kolankami w ochraniaczach walić w asfalt-
- wiem że trudno jest przezwyciężyć naturalną chęć
podparcia się łapkami...
Nie kombinuj z blaszkami .Nit się zerwie i blaszka np wetnie sie w nadgarstek co ty na to ??? Plastik jest elastyczny i ma przejąc cześć siły upadku na siebie i zamortyzować .Waze 90 kg i nie raz upadam a własciwie codziennie właśnie dlatego ze cwicze itd i wytrzymują juz ok roku .
Ja mam drugi sezon marketowe ochraniacze i jakoś sie trzymaja.Gleb było wiele,czasem prawie 2 metry plastiku szlo po asfalcie.Nadal mam te same ochraniacze.Ciezko je zajechac.
a wrzuce i ja swoje 3 grosze ... mam roczne ochraniacze Rb na nadgarstki - sa ok, ale i tak najlepiej mi sie jezdzi w niezniszczalnych, choc juz niezle wystrzepionych, no name'ach wygrzebanych po 11 latach z piwnicy ... naprawde mase asfaltu obie te pary asfaltu zaliczyly, ale w zyciu nie przyszlo mi do glowy zeby je jakims zelastwem tuningowac ... :woohoo:
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi i upewnienie mnie ze ochraniacze powinny wytrzymac duuuzo 😀
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: ezekielgranata Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte