kółka do rolek
Dobre kolka w tej cenie...w tamtym sezonie zakupilem powerslide final outdoor czy jakos tak.Dobre kolka,scieraja sie wolno a wiem cos o tym bo dojechalem przed nimi kilka kompletow:)
Ktoś może coś powiedzieć o jeździe na kółkach 88A/80mm??
Teraz mam 82A i nie wiem czy takie twardziele na miasto mi przypasują.
Wszystko zalezy od tego jak jezdzisz,od twojej wagi.Tak twarde kolka na pewno mniej sie zuzywaja,sa dobre do slajdow,szybsze ale mniej komfortowe.Na takiej twardosci czuc kazdy wyboj,mniej amortyzuja,lozyska lubia szybciej sie zuzyc.Ja osobiscie preferuje wlasnie twardsze kolka, bo przy mojej jezdzie te miekkie szybko padaly(wewnetrzne pekniecia struktury)
Ważę ok 62kg. Jeżdżę po mieście i właśnie uczę się robić slajdy, ale na kółkach 82A na czystym asfalcie ciężko mi idzie zrobić stop hokejowy bo jest za duża przyczepność.
Myślałem, żeby zaopatrzyć się jednak w kółka 85A bo to będzie chyba takie uniwersalne wyjście do jazdy po mieście i jakichś głupot.
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: woodrowlieb075 Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte