Moze ktos, napisze coś o tych rolkach!
Jako ze kocham wynazlazki z dawnych czasów.. A pamietam moment w ktorym ktos miał takie cudeńka na nogach a ja stałem z rozdziawiona kalafą ( w plastikach z jakiegos marketu ) moje zapytanie brzmi ................................... Co,gdzie jak,dlaczego tak wyglądały a miały koleczka jednak małe ,dlaczego wyglądają jak hokejowki a jednak nimi nie sa? 😀
http://olx.pl/oferta/rolki-bauer-rozm-45-stan-bardzo-dobry-CID767-ID5YfMj.html#a5c980c5a3 podobaja mi sie jak cholera
jezdzilem na bardzo podobnych bauerach (: byly cale czarne, szyna pamietam ze byla identyczna, but tez. to SĄ stare hokejowki; wygodne, zwrotne (banan) i fajne bo - jak lyzwy - wiazane, bez tych wszystkich skorup, klamer itp. stare dobre czasy (:
Nie ten konkretny model, ale ogólnie rolki hokejowe bauera są dostępne 🙂
http://sklep.sk8pro.pl/rolki-hokejowe,47.html
http://skatemania.pl/index.php?option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_category_id=8
http://www.sportrebel.pl/inlinehokey/Rolki-hokejowe/118/1/miniatury/domyslnie/malejaco
chamsti wyobraz sobie ze zdaje sobie sprawe z tego ze rolki hokejowe są nadal w sprzedazy,..
i prosze czytaj posty innych ze zrozumieniem..
Ależ ja nigdzie nie napisałam, że dostępny jest dokładnie ten model, tylko ogólnie, że hokejówki są dostępne 🙂 Nie każdy wie, że coś takiego jest, a może ta wiedza się komuś przyda.
Ale ja nigdzie nie pisałem i nie pytałem czy hokejowki są dostepne w sklepach.. Prosze przeczytaj temat postu na głos.. dziekuje :silly:
Jeżeli ktoś ma doświadczenie z hokejami-rolkami, to może by się podzielił jak się na takich rolkach jeździ po mieście? Nie mam na myśli, czy da się skakać po barierkach i innych ( tego i tak nie potrafię ) ale chodzi mi o przeprawę po mieście. Chodniki raczej dziurawe ( mocno ), ścieżki rowerowe ( asfalt i kostka ) nudne a i rowerzyści czasem przeganiają , nie wiedzieć czemu.... Czy dobra jest amortyzacja w tych rolkach ? Jak jazda po mieście to i wiadomo, że czasem trzeba zeskoczyć z niewielkiego stopnia czy dwóch - czy takie rolki dają radę ?
Czy raczej trzeba brać rolki typowo przeznaczone do urban/freeride etc. ?
Dobre pytanie tez chetnie poczytam.. jezeli ktos miał do czynienia praktycznie to zapraszam!
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: woodrowlieb075 Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte