może jakieś zorganizowane spotkanko na rolkach
apeluje a jakąś zorganizowaną ustawke na rolkach...tak o, żeby sobie pojeździć, poznać się. nie mijajmy się już anonimowo na tych ścieżkach. co wy na to?
Hmmm, nie przeszkadzałoby, gdyby wpadł freestylowiec? 😛 Wiecie nie lubię zbyt powolnej jazdy.
Piszę się. Początkujący ze mnie freerider, ale jazda szybka nie jest mi obca ;] Potem możemy sobie jakieś triki poćwiczyć.
jestem jak najbardziej za...cwiczenia czynia mistrza mimo ze czasem chodzi sie poobijanym 🙂 pozostaje ustalic jakas date, odmowic modly o dobra pogode, zebrac znajomych(jak macie takich co jezdza to za fraki) i trzeba bedzie sie spotkac na wspolne rolkowanie.
a z trickow to ja naprzyklad umiem wpasc na drzewo i nie zrobic sobie krzywdy 🙂 :silly:
Jakbyś mogła wskazać mi tę miejscówkę na googlemaps. Do Sopotu się za często na rolkach nie zapuszczam bo przejazd z Gdańska jest masakryczny.
ja proponuje niedziele godz.16 ścieżka dla rolek - sopot.
Jak skoncze rok szkolny to bede mogl sie tam spotkac 😉
No i jesli nie macie nic przeciwko 15-letniemu freestylerowi 😛
kobiety o wieku nie pisza wiec sie nie pochwale 😛 a ta mapke dolacze....po poludniu dzis 🙂
siema karolin
jakiś tydzień temu pytałem cię na gadu o trasy nad morzem.
dzięki za odpowiedz.
chyba wiele osób ma opanowany tric obejmowania drzewa,ja też ćwiczyłem sprawdzanie zamocowana znaku drogowego jak zobaczyłem jaka stroma jest góra z której zjechałem.
pozdrawiam Ciebie i wszystkich szaleńców.
jak obiecalam , dolaczam ta mapke , to moja pierwsza produkcja wiec moze cos namieszalam( a raczej napewno cos namieszalam). w kazdym razie..park polnocny, obok dworku admiral to jest.
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=204202854009274245201.0004a376d34766133b7de
aaaa pamiętam pamietam 🙂 na słupach jeszcze nie byłam....czasami jakieś płoty i ogrodzenia udało mi sie zwiedzić:) najgorsze jest to że i tak mnie to nie nauczyło jeżdżenia w ochraniaczach.
Phi ja mam 18nście. Zobaczymy czy taki freestylowiec 😛
Freestylowiec to freestylowiec 😉
Jestem 3 lata mlodszy, wiec moge byc 3 razy gorszy... Hahahah 😀
A tak dokladnie to mam 14,5 😉
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: ezekielgranata Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte