Kolejny przejazd za nami. Bez dwóch zdań organizatorzy spisują się rewelacyjnie – brawo Kraków, Rolki i My. Świetna trasa przez miasto, ponad 22km jazdy. Ekstra atmosfera i wspaniała ekipa :). Do tego oczywiście idealna pogoda. Zapraszamy do przeglądnięcia kilku naszych fotek – co prawda nocna pora nie ułatwia i jakość nie jest powalająca, ale mamy nadzieję, że większość z Was będzie miała małą pamiątkę z tego wieczoru. Jeżeli macie swoje zdjęcia, filmy podsyłajcie a my je opublikujemy 🙂
Korzystając z odrobiny wolnego czasu postanowiliśmy w sobotę 11 maja 2013 zahaczyć o Katowice i dołączyć do śląskiej ekipy rolkarzy. Pomimo kiepskiej pogody okazało się, że lokalni rolkarze to twardziele i pojawiło się około 500 osób, które wzieły udział w kolejnej edycji Nighskatingu w Katowicach. Trzeba przyznać, że po krakowskich przeskokach doznaliśy lekkiego, bardzo pozytywnego szoku jak zobaczyliśmy jak szybkim tempem pomyka cała grupa, ale mogą sobe na to pozwolić bo prawie cała trasa jest po dwupasmowych drogach. Było super i bardzo polecamy odwiedziny ekipy spod Spodka. Zapraszamy do podglądnięcia kilku fotek.
















W ostatnią niedzielę zebraliśmy się kamerlaną ekipą (na wejściu około 130 osób) aby przejechać się na krakowski Rynek i z powrotem. Było wesoło, przyjemnie, bardzo ciepło. Trzeba przyznać, że humory dopisywały rewelacyjnie i przejazd wyszedł super. Dzięki wszystkim za przybycie i do zobaczenia na następnym spotkaniu :). Poniżej kilka fotek 😉