Kolejne zmiany w NaRolkach

narolkach1

Kolejne zmiany w NaRolkach

narolkach1 Kontynuujemy zmiany w Portalu.

Pozyskaliśmy właśnie nowego partnera serwisu (sklep ze sprzętem www.niecodzienni.pl), dzięki któremu będziemy mogli rozwijać Portal oraz organizować ciekawe imprezy.

Niecodzienni.pl to sklep stacjonarny w Krakowie (przy ul.Limanowskiego 4) oraz duży sklep internetowy (www.niecodzienni.pl), gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu rolkarskiego (rolki, kółka, łożyska, ochraniacze, kaski, plecaki, pozostałe akcesoria) a także inny sprzęt sportowy i turystyczny.

Z rolek znajdziecie tam sprzęt takich firm jak K2, Powerslide, Rollerblade, Fila, Tempish i Bauer, zarówno dla jeżdżących rekreacyjnie jak i maratończyków i jeżdżących agresywnie.

Możemy śmiało polecić Niecodziennych, gdyż znają się na tym i potrafią doradzić sprzęt odpowiedni dla każdego. W przypadku sprzedaży przez Internet zawsze istnieje możliwość wymiany rozmiaru rolki, gdyby nie pasował idealnie. Pozyskanie partnera dla Portalu oznacza, że będziemy mogli robić więcej ciekawych imprez, organizować konkursy i generalnie tchnąć więcej ‘życia’ w nasz portal.

Aby nie być gołosłownym na początek ogłaszamy konkurs, w którym do rozlosowania mamy łożyska i ochraniacze. Wystarczy wypełnić krótką ankietę. Wszelkie szczegóły znajdziecie tutaj.

Równocześnie, dzięki pomocy Krakowskiego Klubu Rolkarskiego KRAK, wprowadzamy w Portalu kalendarz imprez rolkowych. Możecie go zobaczyć w prawej kolumnie strony głównej. Chcemy rozwinąć tę sekcję razem z Wami. Liczymy, że będziecie przesyłać nam informację o zbliżających się imprezach a także relację z imprez, w których braliście udział.

Czekamy na Wasze uwagi. Chcemy tworzyć ten Portal razem z Wami. Piszcie swoje uwagi w komentarzach, na forum lub bezpośrednio do nas na adres kontakt@narolkach.pl

NaRolkach.pl

Dodaj komentarz