Konkurs

Konkurs

Konkurs na nowe logo powoli dobiega końca. otrzymaliśmy od Was kilka ciekawych propozycji ..i teraz abyśmy i my wzięli się do roboty i też coś naskrobali 🙂 za 2 tygodnie wystawimy wam do przegłosowania kilka propozycji – wybierzecie najlepszą!
Przedmiot konkursu:

Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie:

 1. Nowego layoutu strony w oparciu o ten już istniejący. Należy przez to rozumieć zmianę elementów graficznych, kolorów i ogólnego wyglądu strony głównej serwisu. Przedmiotem konkrusu nie jest zaprojektowanie struktury serwisu, działów, konstrukcji forum itp. Oczekujemy wyłącznie propozycji zmian w kwesti grafiki na stronie. Tak więc przygotujcie nową „skórkę” na Rolki. Projekty w formacie wynikowym JPG oraz źródło prosimy przesyłać na adres konkurs@narolkach.pl.

  lub/oraz

 2. logotypu graficznego naszej strony – NaRolkach.pl. Ma to być logo uniwersalne, „ogólnopolskie” (nie tylko krakowskie), kojarzące się z rolkami w wydaniu fitness, rekreacja oraz styl miejski. Nie interesuje nas jazda agresywna na rolkach. Nie jest to (i nie będzie w najbliższym czasie) tematyką naszego serwisu.
  Oczekujemy loga, które będzie jednoznacznie kojarzyło się z rolkami oraz identyfikowało naszą stronę na zewnątrz. Logo to znajdzie się również na materiałach reklamowych (koszulki, kubki, smyczki itp), które planujemy w przyszłości dystybuować w celu popularyzacji rolek, jako najlepszego sposobu na aktywne spędzanie czasu w mieście, oraz naszej strony www. Projekt w wersji kolorowej, wykonany w dowolnej technice, w dowolnym formacie, (najchętniej w formacie Corel, Adobe Illustrator ew Photoshop) należy przesyłać na adres konkurs@narolkach.pl.

Zasady ogólne:

 1. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba dysponująca ciekawym pomysłem i potrafiąca przesłać go do nas w formie elektronicznej.
 2. Każdy uczestnik może zdecydować, czy zaprojektuje dla nas nowy layout strony www czy też nowy logotyp graficzny. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaprojektować i przesłać do nas obie te rzeczy.
 3. Każdy z Was może przesłać do nas nieskończoną liczbę propozycji.
 4. Termin nadsyłania prac mija 15.02.2007. Musimy mieć czas, aby dokonać wyboru oraz wprowadzić zmiany przed nowym sezonem.
 5. Spośród nadesłanych prac wybierzemy kilka najlepszych naszym zdaniem i opublikujemy je na naszej stronie. Innymi słowami poddamy je pod głosowanie. Będziecie mogli je obejrzeć i ocenić, które uważacie za najciekawsze.
 6. Jako organizatorzy zastrzegamy sobie możliwość niewyłonienia zwycięzcy. Jury jest bardzo wybredne i może się okazać, że żadna z prac nie będzie idealna i przyznane zostaną wyłącznie wyróżnienia 😉

Nagrody:

Nie jest tajemnicą, że serwis www.narolkach.pl powstał w wyniku prywatnej inicjatywy kilku osób, które nie czerpią żadnych korzyści z prowadzenia serwisu (poza wieczną chwałą). Od początku jest to projekt niekomercyjny. Nie chcieliśmy i nie zamierzamy zarabiać na tym na życie. Zajmujemy się stroną w ramach hobby i tak zostanie. Niemniej jednak chcemy, aby serwis rozwijał się i stawał się coraz popularniejszy. A to wymaga zmian. Dlatego nie ukrywamy, że nie stać nas na ufundowanie dla zwycięzcy wypasionych rolek. Liczymy, że usatysfakcjonuje Was możliwość stworzenia czegoś ciekawego dla serwisu a zwycięzcę zadowoli fakt, iż jego pomysł okazał się najlepszy i będzie źródłem inspiracji przy reorganizacji strony.
Niemniej jednak przewidujemy nagrodę w przypadku logotypu. Będzie on w przyszłości wykorzystany w celach komercyjnych, dlatego też uważamy, że autorowi zwycięskiej pracy za przekazanie praw autorskich należy się coś od nas – nasza propozycja to fajna bluza z nowym logo NaRolkach…ale zawsze możemy negocjować 😉
Z naszej strony zobowiązujemy się też wynagrodzić autorów najlepszych propozycji layoutu jak i logotypu. Nagrodami będą drobne gadżety rolkowe z nowym logo.

W przypadku jakichkolwiek pytań piszcie na adres konkurs@narolkach.pl
Możecie też podyskutować na temat konkursu na forum. Założyliśmy w tym celu oddzielny wątek.

Dodaj komentarz