Kraków – zawody w poolu w dawnym hotelu Forum – relacja

Kraków – zawody w poolu w dawnym hotelu Forum – relacja

Image 06.12.08 w Hotelu Forum w Krakowie odbyły się zawody „Pool Jam” zorganizowane przez Stowarzyszenie kulturalno-sportowe „Green” oraz Karola Majewskiego. Na imprezie pojawili się zawodnicy z Krakowa, Katowic, Dębicy, Warszawy, Częstochowy oraz Poznania.

Jazda w bowlu okazała się być bardzo wymagająca i nie wszyscy na początku potrafili sobie poradzić z tą przeszkodą. Krótka rozgrzewka jednak pozwoliła przyzwyczaić się zawodnikom do nowej przeszkody i pokazać na co ich stać.

Zawody odbyły się w formie pięciominutowych przejazdów grup trzy osobowych. Zawodnicy mieli dwie rundy na pokazanie swoich możliwości, a liczył się najlepszy przejazd.
Łukasz Kazimierczak z Poznania jak zawsze robił szalone tricki jak frontflip z bowla oraz trudne technicznie tricki jak 360 royal to ao topsoul.

Tomkowi Sikorze po kilku nie udanych próbach udało się wyjechać 540 ao topsoula.
Na szczególną uwagę zasługiwał poziom jazdy jaki prezentowali Mateusz Kowalski, Przemek Madej, Maciej Mastalerz, Emil Grasiński, Krzysztof Dziuba oraz Adam Olejniczak którzy łączyli ciekawe tricki i wykorzystywali w pełni możliwości „pływania” jakie daje pool.

Najlepszą trójką okazali się jednak być: Łukasz Mazur z Krakowa, który jeździł dynamicznie i wykonywał niepowtarzalne tricki takie jak na przykład ao inside makio, taki styl pozwolił mu zająć trzecie miejsce.
Drugie miejsce przypadło Piotrkowi Combrzyńskiemu z Warszawy, który prezentował bardzo widowiskowy styl jazdy dzięki robieniu tricków takich jak rodeo oraz mnóstwa przejść, a wszystko wykonane dynamicznie i na dużej prędkości.
Kuba Olejarz z Krakowa dzięki oryginalnej, stylowej i bardzo dynamicznym przejazdom zajął pierwsze miejsce. Zawody wypadły bardzo ciekawie i na pewno w przyszłym sezonie rolkarze po raz kolejny zawitają do bowla w Krakowie.

źródło: informacja organizatora

Dodaj komentarz