Krakowski klub KRAK rośnie w siłę

rolki

Krakowski klub KRAK rośnie w siłę

rolki Krakowski klub rolkarski KRAK rośnie w siłę, liczy już 30 członków z całej Polski. Sezon ruszył już pełną parą, mają za sobą start w półmaratonie w Poznaniu oraz w Cracovia Maraton.

Wprawne oko dostrzegło zapewne, że na obu imprezach pojawiła się spora grupa wrotkarzy szybkich ubranych w stroje KKSW KRAK. Klubowi udało się stworzyć naprawdę mocny team, kto wie, czy nie najmocniejszy w tym sezonie. W barwach KRAK’a jeżdżą między innymi tacy zawodnicy jak Paweł Milewski, Piotr Drzastwa, Krzysztof Plich, Jan Szymański, Maciej Walich, Piotr Zieliński. Już ta grupa jest siłą z która należy się liczyć, a startujących pod banderą Klubu jest dużo więcej. Z pań jeżdżących z nami warto wymienić Halinę Igłowską, zawodniczkę niezrównaną na naprawdę długich dystansach.

Klub ma już się czym pochwalić: jego zawodnicy zajęli wysokie miejsca w dwóch ostatnich wyścigach. W klasyfikacji ogólnej, aż siedmiu dojechało w pierwszej trzydziestce na półmaratonie Poznań, a spośród nich aż trzech znalazło się w pierwszej dziesiątce (Paweł Milewski – piąty, Zieliński Piotr – ósmy, Maciej Walich – dziesiąty). Cracovia Maraton był miejscem debiutu Jana Szymańskiego w barwach Klubu i nie zawiódł on oczekiwań, które w nim pokładano: zdobył świetne drugie miejsce. Paweł Milewski utrzymał formę z Poznania i dojechał na metę ponownie jako piąty. Oczywiście apetyt rośnie w miarę jedzenia – ambicje Klubu nie kończą się na tym, co już ma. KRAK zachęca do dołączenia do nich – daje możliwość rozwoju, jazdy oraz startów ze świetnymi zawodnikami, w doborowym towarzystwie. Nieważne, czy jeździsz jazdę szybką, freestyle, agresywną – w Klubie jest miejsce dla każdego z zapałem do jazdy na rolkach. Wymagania finansowe stawiane przed nowymi członkami są niskie – miesięczna składka to zaledwie 10zł, a korzyści naprawdę atrakcyjne. Zapraszamy na stronę www.kksw-krak.pl , gdzie można znaleźć wiecej informacji o Klubie

Dodaj komentarz