Mamy nowy asfalt!

Mamy nowy asfalt!

    Udało się! Mamy nowy asfalt wokół Błoń! Kilka tygodni temu na alejki wzdłuż ul. Focha i al.3.Maja wjechał ciężki sprzęt aby wylać nowa warstwę asfaltu.
Uroczyste otwarcie nowych alejek odbyło się we wtorek 21.11.06 o godzinie 14.
Na krótka fotorelacje z uroczystego otwarcia zapraszamy do galerii 


Z początku myśleliśmy, ze to zwykły zbieg okoliczności z nasza petycja. Jednak wczoraj otrzymaliśmy informacje z Zarządu Dróg i Komunikacji, ze prace zostały rozpoczęte na polecenie Prezydenta Majchrowskiego w związku z petycja, którą do Niego wystosowaliśmy. Wszyscy jesteśmy zaskoczeni tempem reakcji na nasza wspólną inicjatywę. Pewnie ktoś skojarzy zbieżność dat z okresem przedwyborczym. Uważamy, że niepotrzebnie. Zresztą najważniejsze jest, ze osiągnęliśmy nasz cel.

Dlatego w pierwszej kolejności chcielibyśmy podziekować Panu Prezydentowi Majchrowskiemu za błyskawiczną reakcję i doprowadzenie do realizacji inwestycji.

W naszych staraniach poparło nas kilka instytucji sportowo-rekreacyjnych Krakowa. Był to m.in. Krakowski Klub Biegacza "Dystans" oraz biuro organizacyjne Cracovia Maraton. Chcielibyśmy przy tej okazji podziękować Im za wsparcie naszej akcji.

Ja, z naszej strony, chciałbym szczególnie podziękować Magdzie (Milce), która skutecznie dopingowała nas podczas zbierania poparcia oraz Kubie (Jakbsonowi), który towarzyszył nam w 'walce'.

Ale tak naprawdę podziękowania należą się Wam wszystkim, którzy poparliście nasza inicjatywę i podpisaliście się pod petycja. Wiem, ze cześć z Was podeszła do całej akcji z dużą rezerwa. Niech to będzie wiec przykład, ze się da.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z przebiegu prac.

A tak już na koniec: zebraliśmy 341 podpisów pod petycją!

pozdrawiam w imieniu ekipy "Krakowa na rolkach"
bartek 'bartko' wysocki

   

Dodaj komentarz