NaRolkach na ściance (10.11.2007)

NaRolkach na ściance (10.11.2007)

Pogoda co raz rzadziej sprzyja jeździe na rolkach. Zapraszamy więc wszystkich na alternatywne formy spędzania aktywnie czasu. Na najbliższą sobotę (10.11.2007), wspólnie z krakowskim Centrum Wspinaczkowym Forteca zorganizowaliśmy zajęcia na ściance.
Zdjęcia ze ścianki już w galerii Impreza odbędzie się w godzinach 13-15.

W programie między innymi:

– do dyspozycji wszystkie trasy wspinaczkowe
– zajęcia z wykwalifikowanym instruktorem
– pokazy wspinaczki
– zjazd tyrolką na linie
– możliwość zakupu karnetów w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy wszystkich chętnych. Weźcie ze sobą strój niekrępujący ruchów i jeśli macie też buty do wspinaczki (mogą być zwykłe tenisówki). Na miejscu jest możliwość wypożyczenia butów.

Udział w imprezie jest nieodpłatny. Jest jednak ograniczona liczba osób. Dlatego prosimy o wpisanie się chętnych osób w specjalnym wątku na forum. Tam też odpowiadamy na wszelkie pytania.

Centrum Wspinaczkowe Forteca mieści się w Krakowie przy ul.Racławickiej 60.

Jak dojechać (za www.cwf.pl): Bezpośredni dojazd – autobusem MPK nr 130 ( TRASA: Dworzec Gł–Warszawska – Wrocławska–Łokietka–Makowskiego–Różyckiego–Azory ) na przystanek ’’URZĄD MARSZAŁKOWSKI’’ na ul. Wrocławskiej, przy skrzyżowaniu z ul. Racławicką. Inne możliwości dojazdu: autobusem MPK nr 102, 103 lub 144 na przystanek ’’ŁOBZÓW PKP’’ i stamtąd pieszo ul. Wrocławską ok. 300m w kierunku Nowego Kleparza – do skrzyżowania z ul. Racławicką.

Dodatkowych informacji o dojeździe do Fortecy, mapkę dojazdu oraz informacje związane ze wspinaczką znajdziecie na stronie www.cwf.pl

Zapraszamy. W razie pytań piszcie na forum.

Organizator:

Dodaj komentarz