NaRolkach w hali – Kraków

NaRolkach w hali – Kraków

W związku z niesprzyjającą porą roku pojawiła się możliwość jazdy na rolkach w hali Armatury w Krakowie. Stowarzyszenie Rolkowe "Dragon", wzorem ubiegłego roku organizuje zimowe i jesienne treningi w Hali Armatury.

Spotkania będą odbywać się co niedzielę w godzinach popołudniowych. Będzie możliwość zarówno jazdy szybkiej jak i slalomu. Cena za osobę zależeć będzie od ilości chętnych. Będzie to ok. 15zł za spotkanie.

Po pierwszym treningu będziemy tworzyć listę chętnych do stałego uczestnictwa w zajęciach. Osoby te będą wnosić opłatę za miesiąc z góry (szacunkowo 56PLN, kwota uzależniona od ilości stałych uczestników). Pozwoli to zapewnić ciągłość wynajmu sali i zagwarantuje uczestnikom regularność treningu.

Każdy z uczestników przed rozpoczęciem treningu podpisuje oświadczenie o uczestnictwie na własną odpowiedzialność. W przypadku niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna.

Rolkarze chcący ćwiczyć jazdę po łukach jeżdżą po zewnętrznej części parkietu. Wewnątrz trenują slalomowcy. Rolkarze na rolkach agresywnych ze względu na konstrukcję oraz zastrzeżenia właściciela hali nie będą mogły brać udziału.

Wymagany jest: kask, zalecane: ochraniacze, kółka o niższej twardości (choć da się jeździć na 85A)

Chętnych do uczestnictwa zapraszamy do kontaktu: Hubert, mail: mrv@goinline.pl lub tel. +48793616660

Sala znajduje się na ul. Zakopiańskiej 72d. Szczegóły n.t. lokalizacji sali znajdziecie tutaj: http://www.ksarmatura.pl
Przed budynkiem znajduje sie niewielki parking.

Wszystkie dodatkowe informacje bieżące pojawiają się na forum (kliknij).
W galerii możecie obejrzeć zdjęcia z ubiegłorocznych jazd na sali.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatora.

Dodaj komentarz