Nie tylko dla orłów – 70 km wokół Błoń (25.10.2008)

Nie tylko dla orłów – 70 km wokół Błoń (25.10.2008)

Drodzy Rolkarze! Przed Wami kolejne wyzwanie – impreza Nie tylko dla orłów czyli 70km wokół Błoń. Narolkowa alternatywa dla jesiennego rozleniwienia.

Nowopowstałe Krakowskie Stowarzyszenie Rolkowe Dragon zaprasza na 2. edycję imprezy kończącej sezon rolkowy – 70 km czyli 20 okrążeń wokół krakowskich Błoń – dokładnie tyle będzie liczył dystans, do którego pokonania chcielibyśmy Was zaprosić już w najbliższą sobotę, 25 października 2008, start o godz. 10.

Przejazd będzie miał charakter nieoficjalnej imprezy, co oznacza, że będzie mógł w nim wystartować praktycznie każdy, jedynym ograniczeniem jest warunek ukończenia 18 lat. Udział w imprezie jest bezpłatny. Każdy uczestnik startuje na własne ryzyko, licząc się z tym, iż trasa przejazdu nie będzie wyłączona z ruchu pieszego.

Celem imprezy jest przede wszystkim dobra zabawa i przejechanie maksymalnej liczby okrążeń wokół Błoń. Dla osób, które przejadą pełne 20 okrążeń (czyli tytułowe 70km) czeka pamiątkowy, ręcznie wykonany medal. Nie będziemy liczyć czasu, jedynym ograniczeniem jest limit czasowy imprezy, który wynosi aż 5 godzin. Dlatego do wzięcia udziału zachęcamy wszystkich. Można przejechać dowolną ilość okrążeń.

Miejsce: krakowskie Błonia, ul.3.maja, przy wejściu do Parku Jordana
Trasa: asfaltowe alejki wokół Błoń, wyłączone z ruchu samochodowego (ale za to wśród rowerów i pieszych). Jedno okrążenie to ok. 3,5km
Początek imprezy (rejestracja uczestników, przydzielenie numerów startowych) – godz. 10.
Start – godz. 10:30
Koniec imprezy – godz. 15:30

Zasady uczestnictwa:
– zapraszamy tylko osoby pełnoletnie
– udział w imprezie jest bezpłatny, nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjechać
– kask dla wszystkich jest obowiązkowy, zalecane są też ochraniacze
– organizator zapewnia napoje i owoce w trakcie trwania imprezy
– limit czasowy na przejechanie 20 okrążeń to 5 godzin.
– dla wszystkich, którzy przejadą 20 okrążeń (70km), niezależnie od czasu, czeka pamiątkowy, ręcznie wykonany medal

Wątek na forum dotyczący tej imprezy znajdziecie tutaj (kliknij)

Ważna informacja dla osób niestartujących: Nadal poszukujemy wolontariuszy!
Nie musisz być pełnoletni. Jeżeli masz trochę wolnego czasu 25 października i jesteś chętny/a do pomocy przy organizacji naszego przejazdu, to zgłoś się jak najszybciej w tym wątku na forum. Zostaw tam swoje namiary (mail/tel), abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Dla wolontariuszy przygotowaliśmy koszulkę Rollerblade (o wartości ok 80zł) oraz napoje i ciepłe jedzenie w trakcie trwania imprezy. Oraz wieczną chwałę ;).

Zadania, do wykonywania których Cię potrzebujemy to (jedno z poniższych):
– rejestrowanie przejechanych przez zawodników okrążeń
– pomoc przy podawaniu jedzenia i napojów w czasie trwania przejazdu
– zabezpieczanie trasy dla rolkarzy

A po imprezie, wieczorem, zapraszamy do klubu Alchemia na krakowskim Kazimierzu na spotkanie poimprezowe, już nie NaRolkach. Start godz.19, adres: pl.Nowy

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału w tym przejeździe. To już raczej ostatnia impreza rolkowa w tym sezonie. Ale zapowiada się niezwykle ciekawie.

Dodaj komentarz