Nowy sezon tuż tuż

Nowy sezon tuż tuż

Za oknem wciąż zimowo, ale do wiosny już blisko. Czas więc przymierzyć się do nowego sezonu. Dlatego na początek warto napisać parę słów na temat tego, co będzie się działo NaRolkach w sezonie 2009…

Oficjalnie zaczniemy sezon jak zwykle. Wzorem lat poprzednich zorganizujemy Oficjalne Otwarcie Sezonu 2009 NaRolkach w Krakowie. Data zostanie jeszcze ustalona. Będzie to zapewne początek bądź połowa kwietnia. Szczegóły już wkrótce. Pokażemy, że jest nas coraz więcej i rolki stają się sportem dla każdego. W oczekiwaniu na… zapraszamy na zdjęcia z ubiegłych lat: tu – 2008(kliknij), tu – 2007(kliknij) i tu – 2006(kliknij)

26. kwietnia odbędzie się tradycyjny już Cracovia Maraton, po raz czwarty w tej imprezie wystartują rolkarze. Już teraz zachęcamy do udziału w tej niezwykłej imprezie. O imprezie możecie przeczytać na stronie organizatorów (kliknij). Już wkrótce pojawią się u nas informacje o tej imprezie, pod kątem rolek.
Ten maraton to tylko i aż 42km, ale na rolkach często tyle przejeżdżamy jednego wieczoru, nie zdając sobie nawet z tego sprawy.

Zdjęcia z krakowskiego maratonu 2007 obejrzycie tu (kliknij) a tu relacja (kliknij) i zdjęcia z 2006 roku (kliknij)

Z pomysłów na dalszą część sezonu z pewnością chcemy powtórzyć w czerwcu Przejazd z pochodniami. W ubiegłym roku oraz w 2007 pomysł wypalił (dosłownie) znakomicie. Chcemy aby tegoroczny przejazd dostarczył jeszcze większych emocji. Tymczasem zobaczcie zdjęcia z ubiegłorocznego przejazdu (kliknij) oraz z 2007 roku (kliknij)

Na termin powakacyjny Stowarzyszenie Rolkarskie Dragon zaplanuje zapewne sprawdzoną już dwukrotnie imprezę 70km wokół Błoń. W ubiegłym roku impreza cieszyła się sporą popularnością. Zobaczcie jak było rok temu (kliknij) oraz w 2007 roku (kliknij)

Zapraszamy też oczywiście na pozostałe ciekawe imprezy maratońskie odbywające się w Polsce:

7 czerwca zapraszamy na Maraton Metropolii Toruń-Bydgoszcz. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie organizatorów

Końcem czerwca (28.06.09) odbędzie się rolkowy maraton w Osiecznicy. Dalsze informacje tutaj (kliknij)

Na zakończenie wakacji, 29 sierpnia, niejakow w miejsce Maratonu Solidarności, zapraszamy do Gdańska na Międzynarodowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski. Więcej info tutaj (kliknij). W programie także Downhill na rolkach.

Na ‘zakończenie’ sezonu maratońskiego w Polsce tradycyjnie już Maraton Poznański – 11 października 2009. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie tutaj (kliknij)

A w Krakowie na koniec sezonu 2008 tradycyjnie już największa impreza NaRolkach w Polsce czyli Wielki Przejazd Wrześniowy. Ta impreza weszła już na stałe do naszego kalendarza. Z roku na rok jest nas coraz więcej podczas tego przejazdu. To przede wszystkim świetna zabawa i doskonała atmosfera. W tym roku na pewno chcemy zrobić imprezę z większym rozmachem i poprawić wynik z 2007 roku, kiedy była nas ponad 100 uczestników. Gwarantujemy spokojny i bezpieczny przejazd przez centrum miasta we wspaniałej atmosferze. Zobaczcie zdjęcia z ubiegłego roku(kliknij) oraz przeczytajcie relacje z Przejazdu Wrześniowego 2007 (kliknij). Zobaczcie też zdjęcia (kliknij)

Po drodze, w ciągu roku, czeka nas niezliczona ilość wspólnych wypadów na miasto, wycieczek do Tyńca, slalomów między kubeczkami, gier w hokeja, lekcji nauki jazdy w Parku Jordana i wiele innych atrakcji. O tym wszystkim zawsze przeczytacie na naszym Forum.

Serdecznie zapraszamy wszystkich jeżdżących, nieważne czy początkujących czy zaawansowanych do wspólnej zabawy i do współtworzenia społeczności jeżdżących NaRolkach.

Dodaj komentarz