Traffic Skate Jam III – Czeladź – 14.11.2009

rolki

Traffic Skate Jam III – Czeladź – 14.11.2009

rolki W sobotę 14 listopada na krytym skateparku Traffic w Czeladzi odbędą się zawody rolkowe i deskorolkowe. To już trzecia edycja zawodów Traffic Skate Jam, jak zawsze będzie to okazja do spotkania się miłośników sportów ekstremalnych i zaciętej rywalizacji.

Zawody Traffic Skate Jam III skierowane są do amatorów i profesjonalistów w jeździe na rolkach i deskorolkach. Organizatorzy przewidzieli rywalizację w efektownej formule Jam, polegającej na kilkuminutowych, równoczesnych przejazdach kilku zawodników, z których najlepszy awansuje do kolejnego etapu. Daje to możliwość rywalizacji twarzą w twarz i jest również bardzo widowiskowe dla obserwatorów.

Traffic Skate Jam III to inicjatywa Stowarzyszenia kulturalno-sportowego Green, którą poparł Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi. Dzięki tego typu zawodom, skatepark w Czeladzi ma możliwość zaznaczenia swojego miejsca na polskiej mapie sportów ekstremalnych, tym bardziej, że jest on wciąż jednym z nielicznych krytych obiektów w Polsce.

Traffic Skate Jam III to kilka godzin porządnej jazdy i atrakcyjne nagrody dla zwycięzców. Start imprezy o godzinie 11:00. Finały około godziny 15:30 Planowane zakończenie – godzina 18:00. Skatepark Traffic znajduje się przy ulicy Trznadla 1 w Czeladzi.

Więcej informacji na temat imprezy Traffic Skate Jam III na stronie: www.greenorg.eu

Dodatkowych informacji udziela:

Paweł Komosa p.komosa@greenorg.eu tel. 512 331 986

Zobacz plakat:

{gallery}skate_jam_III{/gallery}

Dodaj komentarz