Trasa w Białymstoku – NEW

Trasa w Białymstoku – NEW

Kolega Paweł podesłał trasę w Białymstoku. Znajdziecie tu mapkę oraz opis trasy.

Witajcie,
Wysyłam moją pierwsza propozycję. W niedalekiej przyszłości będę wysyłał kolejne propozycje z Białegostoku. Niektóre będą zaznaczane na mapach Google. Ta akurat nie mogła być umieszczona na Google ponieważ nowe ulice nie zostały jeszcze zaktualizowane na ich mapach.

OPIS TRASY:

DOJLIDY – STREFA

Polecam świetną miejscówkę na rolki na osiedlu Dojlidy w Białymstoku. Na terenie niedawno powołanej specjalnej strefy ekonomicznej przy ul. Mickiewicza wzdłuż nowo wybudowanych ulic Kuronia, Karpińskiego i zmodernizowanych ul. Eliasza i Solnickiej powstały ładne asfaltowe ścieżki.

Cały układ tworzy pętle tak jak pokazałem na rysunku – linia koloru niebieskiego – ok. 4,5 km. Sama ścieżka biegnie aż do WSAP-u u zbiegu ul. Suchowolca i Eliasza. Najfajniejsze jest to, że ta trasę można połączyć z trasą biegnącą wzdłuż ul. Mickiewicza (na rysunku linia w kolorze zielonym), która biegnie od ul. Wiewiórczej aż do Stanisławowa przez Las Solnicki.

W perspektywie można będzie połączyć ta trasę ze ścieżkami, które powstaną (miejmy nadzieję, że asfaltowe) po modernizacji ul. Plażowej i Suchowolca (na odcinku od Eliasza do granic miasta w kierunku na Lublin).

Zobacz mapkę (kliknij, aby powiększyć):

Dodaj komentarz