Trzeci nocny przejazd przez Kraków – 4 października 2012r.

rolki

Trzeci nocny przejazd przez Kraków – 4 października 2012r.

rolki

Trzeci Nocny Przejazd ulicami Krakowa z cyklu Kraków, Rolki i My już za nami. Było nas ponad 600 osób! To największy przejazd rolkowy przez Kraków w historii. Mamy nadzieję, że z każdym rokiem tego typu przejazdy będą cieszyły się jeszcze większą popularnością.

I już zapraszamy na kolejne, tyle, że już w przyszłym sezonie.

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia: cześć 1 – tutaj (kliknij) a druga cześć – tutaj (kliknij). Zobaczcie też filmik nakręcony i zmontowany przez Krzyśka – tutaj (kliknij)

Zapowiedź:

Pierwszy Nocny Przejazd „Kraków, Rolki i My” zgromadził aż 530 rolkowych zapaleńców (zobaczcie zdjęcia i filmik wideo – kliknij tutaj).
Drugiemu-Wrześniowemu przejazdowi towarzyszyło niestety nieprzewidziane załamanie pogodowe, krzyżując plany zarówno organizatorom jak i uczestnikom. Wydarzenie, na szczęście, udało się podtrzymać. Dzięki grupie 60 „najwytrwalszych”, którym nie był straszny wiatr, ani deszcz oraz niezwykłej atmosferze, ten przejazd na długo pozostanie w pamięci zarówno samych uczestników, jak i obserwatorów:)

Na trasie nie zabraknie także ulubionego Starego Miasta oraz kilku innych smaczków. Gwoźdź wieczoru to Tunel Kalinowskiego, pod Dworcem Głównym. Miejsce na co dzień niedostępne podobnym formom aktywności. Jak zapowiadają organizatorzy, jest to jedyna w tym roku szansa przejechania przez ów tunel.. na rolkach..bez otrzymania mandatu w wysokości ok 500 zł:) Wrażenia – bezcenne!

Udział w imprezie jest, jak zawsze, bezpłatny.

Zapewnieniem bezpieczeństwa na trasie zajmie się Policja oraz członkowie KKSW KRAK, jadący na rolkach. Dodatkowo, przez wzgląd na porę wieczorową, należy zabrać ze sobą opaski odblaskowe lub światełka.

TRASA: Cichy Kącik – Piastowska – Królowej Jadwigi – Focha – 3 Maja – Rejmana – Reymonta – Piastowska – Lea – Nowowiejska – Kazimierza Wielkiego – Łobzowska – Szlak – Kalinowskiego – Lubomirskiego – Rondo Mogilskie – Powstania Warszawskiego – Rondo Kotlarskie – Kotlarska – Podgórze – Daszyńskiego – Grzegórzecka -Dietla – Wielopole – Sienna – Mały Rynek – Mikołajska – Rynek Główny – Grodzka – Franciszkańska – Straszewskiego – Piłsudskiego – 3 Maja

Dystans: ok. 15 km

Organizatorzy: KKSW KRAK, Szymon Buczak, Wioletta Dec

Link do wydarzenia na facebook’u – tutaj

Zapraszamy.

niecodzieni-rolki-partner

Dodaj komentarz