Wielki Przejazd Wrześniowy 2007 – relacja

Wielki Przejazd Wrześniowy 2007 – relacja

Wielki Przejazd Wrześniowy wszedł już chyba na stałe do kalendarza wydarzeń rolkowych w Krakowie. Dobra infrastruktura i spore grono rolkarzy dają nadzieję, że z roku na rok będzie odbywać się więcej tego typu wydarzeń.
Zapraszamy do krótkiej relacji oraz do galerii zdjęć.
Zeszłoroczny przejazd zgromadził prawie 70 rolkarzy. Taka frekwencja była dla nas sporą niespodzianką. Tamten przejazd udał się znakomicie. Dla przypomnienia, zdjęcia i film z roku 2006.

Na ten rok zaplanowaliśmy dodatkowe atrakcje w postaci losowania nagród. Nie ukrywamy, że liczyliśmy na większą niż rok temu liczbę uczestników. I nie przeliczyliśmy się. W tym roku w przejeździe uczestniczyło prawie 100 osób. Na starcie doliczyliśmy się 87 osób, jednak licząc osoby, które dołączyły do nas po drodze, możemy śmiało powiedzieć, że przekroczyliśmy (mam nadzieję pierwszą) granicę 100 osób. Trasa przejazdu przebiegała przez Błonia, bulwary, obok Smoka, Plantami i na Rynek. Myślimy, że była odpowiednia dla rolkarza na każdym poziomie zaawansowania. Mimo dużej grupy udało nam się przejechać gładko w miarę zwartym szykiem. Nie obyło się bez pamiątkowej fotki pod Barbakanem całej ekipy. Porządny przejazd przez Kraków nie mógł też ominąć reprezentacyjnej ulicy Floriańskiej i rundki wokół Rynku. Zakończyliśmy przejazd tradycyjnie, przy naszym napisie na Błoniach. Dalsza część imprezy odbyła się w ogródku sąsiadującego z Błoniami lokalu Osada, gdzie wylosowaliśmy nagrody ufundowane przez naszych sponsorów. A nagrody mieliśmy nie byle jakie. Wylosowaliśmy 2 rowery miejskie, ufundowane przez Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego, zestawy kółek Hyper oraz koszulki pamiątkowe, ufundowane przez firmę Trip Dystrybucja z Łodzi (oficjalnego dystrybutora Roces, Hyper i Kryptonics na Polskę), oraz akcesoria rolkowe ufundowane przez Sklep.NaRolkach.pl.

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom przejazdu. Dzięki temu, że jest nas coraz więcej na takich imprezach, rolki stają się coraz popularniejszym sportem (na czym nam najbardziej zależy). Pokazujemy w ten sposób, że potrafimy się bawić i ciekawie spędzać wspólnie czas.

Poza wspomnieniami zostało nam mnóstwo zdjęć. Wybraliśmy dla Was najciekawsze 100, publikujemy je w galerii, razem z filmem nakręconym przez Hadsona.

Zapraszamy do oglądania.

Do zobaczenia na kolejnych imprezach NaRolkach(.pl) 😉

Administratorzy

Sponsorzy Wielkiego Przejazdu 2007:

Dodaj komentarz