Witamy w nowym sezonie 2008

Witamy w nowym sezonie 2008

Witamy w nowym sezonie rolkowym 2008!

Wiosenna pogoda skutecznie obudziła już większość z nas. Czas więc przymierzyć się do nowego sezonu. Warto na dobry początek napisać parę słów na temat tego, co będzie się działo NaRolkach w Krakowie i nie tylko…

 

Niewątpliwie warto zacząć oficjalnie sezon od mocnego uderzenia. Wzorem lat poprzednich organizujemy Oficjalne Otwarcie Sezonu NaRolkach 2008 w Krakowie. Data ustalona została na niedzielę 6.04.2008, start o godzinie 14 tradycyjnie na Błoniach przy pętli w Cichym Kąciku. Liczymy, że dopisze pogoda a przede wszystkim Wy. Pokażmy, że z roku na rok jest nas coraz więcej i że warto inwestować w infrastrukturę do jeżdżenia po mieście. Zdjęcia z ubiegłych lat obejrzycie tu – 2007(kliknij) i tu – 2006(kliknij)

A może warto wcześniej posprzątać alejki przed sezonem? Przeczytajcie o ciekawym pomyśle Miko na forum (kliknij).

Miesiąc później 4.05.2008 odbędzie się tradycyjny już Cracovia Maraton, po raz trzeci w tej imprezie wystartują rolkarze. Już teraz zachęcamy wszystkich bez wyjątku do udziału w tej niezwykłej imprezie. Przygotowaliśmy dla Was informacje o tej imprezie, pod kątem rolek. Przeczytaj (kliknij).
Tegoroczna trasa jest poprowadzona dużo korzystniej dla nas rolkarzy (nie będzie jazdy po kostce ul.Grodzką) w porównaniu do lat ubiegłych. Zapraszamy wszystkich jeżdżących na codzień na rolkach.
Ten maraton to tylko i aż 42km, ale na rolkach często tyle przejeżdżamy jednego wieczoru, nie zdając sobie nawet z tego sprawy.
Zajrzyjcie też na oficjalną stronę Cracovia Maraton(kliknij). Zdjęcia z krakowskiego maratonu 2007 obejrzycie tu (kliknij) a tu relacja (kliknij) i zdjęcia z 2006 roku (kliknij)

Z pomysłów na dalszą część sezonu z pewnością chcemy powtórzyć w czerwcu Przejazd z pochodniami. W ubiegłym roku pomysł wypalił (dosłownie) znakomicie. Chcemy aby tegoroczny przejazd dostarczył jeszcze większych emocji. Tymczasem zobaczcie zdjęcia i film z ubiegłorocznego przejazdu (kliknij)

Na któryś z letnich miesięcy planujemy wspólnie z naszą ekipą ‘rolkarzy szybkich’ zorganizowanie imprezy dla maratończyków. Będzie to kontunuacja pomysłu z ubiegłego roku czyli 70km wokół Błoń. W ubiegłym roku przeszkodziła trochę pogoda, ale mimo wszystko impreza była udana. Postanowiliśmy więc rozwijać ten pomysł i wejdzie on na stałe do kalendarza imprez krakowskich. Zobaczcie jak było rok temu (kliknij)

A na koniec sezonu 2008 tradycyjnie już największa impreza NaRolkach czyli Wielki Przejazd Wrześniowy. Ta impreza weszła już na stałe do naszego kalendarza. Z roku na rok jest nas coraz więcej podczas tego przejazdu. W ubiegłym roku było nas prawie 100 osób. Były też konkursy, nagrody ale przede wszystkim świetna zabawa i doskonała atmosfera. W tym roku na pewno chcemy zrobić imprezę z większym rozmachem i poprawić wynik uczestników z ubiegłego roku. Gwarantujemy spokojny i bezpieczny przejazd przez centrum miasta we wspaniałej atmosferze. Przeczytajcie relacje z Przejazdu Wrześniowego 2007 (kliknij). Zobaczcie też zdjęcia (kliknij)

Po drodze czeka nas niezliczona ilość wspólnych wypadów na miasto, wycieczek do Tyńca, slalomów między kubeczkami, gier w hokeja, lekcji nauki jazdy w Parku Jordana i wiele innych atrakcji. O tym wszystkim zawsze przeczytacie na naszym Forum.

Dla chcących startować w maratonach Jacek (Mrmysterious) przygotował listę takich imprez w Polsce i okolicach. Zapraszamy na forum ‘Maratony’ (kliknij)

Serdecznie zapraszamy wszystkich jeżdżących, nieważne czy początkujących czy zaawansowanych do wspólnej zabawy i do współtworzenia społeczności jeżdżących NaRolkach.

Dodaj komentarz