Wrocław Nightskating – 18 sierpnia 2010r.

rolki

Wrocław Nightskating – 18 sierpnia 2010r.

rolki Wrocławscy rolkarze zapowiadają kolejną imprezę z cyklu “Nightskating”. Odbędzie się ona już w środę 18 sierpnia 2010r.
Start godz.19:00 SKATEPARK przy ul.Legnickiej 65.

Zapraszamy wszystkich jeżdżących na rolkach na jedyny w Polsce nocny przejazd głównymi ulicami miasta. Wrocław Nightskating przyciągnął już ponad 1200 amatorów rolkarstwa. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Szczegóły na www.nightskating.pl

Impreza wrocław-nightskating zostaje odwołana z przyczyn niezależnych od organizatora!

Podczas premierowej imprezy 12 maja, pomimo deszczowej pogody, na start przybyło ponad 350 amatorów rolkarstwa z Wrocławia i okolic.

Zobacz informację i zdjęcia:

{gallery}wydarzenia/kraj/wroclaw nightskate 2010/czerwiec{/gallery}


Konkretny termin startu tego cyklu imprez będzie podany do wiadomości na dwa tygodnie przed rozpoczęciem imprezy. Impreza jest już pewna. Organizatorzy mają już dogadane wszystkie szczegóły, więc chyba tylko jakaś katastrofa mogłaby przeszkodzić w starcie tego cyklu.

Organizatorzy chcą z imprezą dotrzeć do zwyklych fitnesowych rolkarzy, których pełno sie kręci po Wrocławiu, ale nie ma jednego miejsca, gdzie mogli by się spotkać. Chcą im dać taką mozliwość. Niestety Wrocław to nie jest miejsce przyjazne rolkarzom i chcemy to zacząć zmieniać. Mamy nadzieję, ze będzie to też świetnym przykładem dla innych miast w Polsce.

W związku z ostatnim etapem przygotowań Organizatorzy szukają osób, które mogłyby pomóc w organizacji samej imprezy. Ludzie Ci muszą się sprawnie poruszać na rolkach i najlepiej być z Wroclawia. Obsłudze prawdopodobnie zostaną zasponsorowane kaski, ubrania, ochraniacze, światełka (na chwilę obecną nie wiadomo czy równiez rolki).

Kontakt do Organizatorów: wsw.wrolka@gmail.com

Dalsze szczegóły już wkrótce. Zapraszamy.

Zobacz plakat:

{gallery}wydarzenia/kraj/wroclaw nightskate 2010{/gallery}

Dodaj komentarz