|
Cześć
strasznie odkopuję, ale mam pytanie- był ktoś już moż... In forum Kraków |
14 lat temu | |
|
Dzieki
O to mi chodziło
Michał In forum Kraków |
15 lat temu | |
|
Mhmm
A jakby miał identyfikator, nie mówię o sytuacji samoc... In forum Kraków |
15 lat temu | |
|
Błonia - pierwszeństwo przejazdu In forum Kraków |
15 lat temu | |
|
Nie jest źle, nawierzchnia jaka taka, jest lekki polot piach... In forum Kraków |
15 lat temu | |
|
Suwi napisał:
Parking przy błoniach, pod stadionem wisły ma... In forum Kraków |
15 lat temu | |
|
Błonia nadal w piachu
Na tej drodze przy stadionie wisły ... In forum Kraków |
15 lat temu | |
|
Byłem przed chwilą i faktycznie, nadal syf, aż serce boli ja... In forum Kraków |
15 lat temu | |
|
Fajnie, coraz cieplej sie robi, wie ktoś może, czy już pospr... In forum Kraków |
15 lat temu | |
|
Hmm jak je podniesiesz i obrócisz kółkami - obracają się wol... In forum Porady |
16 lat temu | |
|
Cześć
Jeździł ktoś może na parkingach w galerii krakowskie... In forum Kraków |
16 lat temu |
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: ezekielgranata Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte