|
Ja jeżdżę wieczorami na parkingu centrum handlowego Magnolia... In forum Wrocław |
17 lat temu | |
|
Świetny pomysł. Chętnie wziąłbym udział w zajęciach, ale nie... In forum Wrocław |
18 lat temu | |
|
Ja z moją lepszą połową przerabiałem niedawno zakup rolek do... In forum Jakie rolki/akcesoria wybrać? |
18 lat temu |
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: claudiastratton Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte