Czym smarowac lozyska
Witam
Mam kolejny zastanawiajacy problem tzn: czym posmarowac lozyska bo dostal mi sie piach do lozysk wyczyscilem ale nie jestem pewien czym posmarowac albo naoliwic co jest dobre?
prubowalem naoiliwic ale rolki dostaly oporu moze olej za gesty? to wyczyscilem je ale wole zeby na sucho nie jezdzic
Czy mozna sprubowac silikonem w sprayu ??
Nie wiem czy dobrze szukalem ale nie znalazlem takiego tematu a w temacie o lozyskach nie ma za bardzo o tym czym smarowac.
Smar teflonowy, silikonowy lub oliwka. Kazdy rodzaj smaru ma swoje plusy i minusy, oliwka ma najmniejsze opory ale trzeba dosc czesto zakrapiac, silikonowy ma ma najwieksze opory ale dobrze chroni przed wilgocia, a teflon ma dosc niskie opory i wytrzymuje zdecydowanie dluzej niz oliwka. Smaru dajemy minimalna ilosc.
Ostatni post: Rolki inline alpine/skate to ski Najnowszy użytkownik: ezekielgranata Ostatnie posty Nieprzeczytane Posty Tagi
Ikony forów: Forum nie zawiera nieprzeczytanych postów Forum zawiera nieprzeczytane posty
Ikony wątków: Bez odpowiedzi Odwpowiedzi Aktywny Gorący Przyklejony Niezaakceptowany Rozwiązany Prywatny Zamknięte