Zapraszamy na Interrun czyli 5km wokół Plant Krakowskich

Zapraszamy na Interrun czyli 5km wokół Plant Krakowskich

W najbliższy weekend, w niedzielę 18 maja, czeka nas w Krakowie dość ciekawe wydarzenie. Co prawda nie rolkowe, ale myślimy, że warto się nim zainteresować. Będzie to Interrun czyli bieg na 5km Plantami wokół Starego Miasta.

 

Początek imprezy przewidziano na godz. 12 00 przy ul. Bernardyńskiej w Krakowie. Trasa biegnie ulicami: Bernardyńską, Podzamcze, Plantami dookoła Rynku Głównego. Meta biegu znajduje się w pobliżu Smoka pod Wawelem.

Zapisać się na bieg, wykupując pakiet startowy można do 16 maja 2008 r. w centrach handlowych: CHR Plaza, CH Zakopianka i Galerii Krakowskiej. Stoiska INTERRUN będą zlokalizowane na galeriach w pobliżu sklepów INTERSPORT. Koszt pakietu to tylko 30zł. W ramach tego pakietu każdy uczestnik otrzyma profesjonalną koszulkę biegową Pro Touch, skarpety NIKE, numer startowy z chipem do pomiaru czasu oraz broszurę informacyjną, a także bon rabatowy na zakupy w sklepach INTERSPORT.

Uczestnicy, którzy ukończą zawody otrzymają pamiątkowy medal oraz posiłek regenerujący. Każdy z uczestników będzie też miał możliwość sprawdzenia po biegu swojego czasu na stronie www.interrun.pl.

Ze względu na krótki dystans do przebiegnięcia polecamy tą imprezę wszystkim, którzy akurat nie będą mieli rolek na nogach. W tej edycji nie przewidziano startu rolkarzy.

Więcej informacji znajdziecie na www.interrun.pl

Dodaj komentarz